16.X – Kobieca niedziela: Salsa & Samba – Warsztaty w Gdańsku


16.X Kobieca niedziela!

Salsa & Samba

Dziewczyny, wyrwijcie się z jesiennej melancholii i zróbcie coś tylko dla siebie – zapraszamy Was na wyjątkowo kobiece warsztaty! :)

16 października czekają Was specjalne warsztaty Salsy oraz Samby. Zasady są proste – każde zajęcia trwają 1,5 godziny. Koszt uczestniczenia w jednych z nich to 25 zł, natomiast możliwość skorzystania zarówno z warsztatów salsy oraz samby to tylko 40 zł.

Weźcie ze sobą mamy, siostry, przyjaciółki lub koleżanki z pracy, i przeznaczcie niedzielne popołudnie na naukę tańca i świetną zabawę w kobiecym gronie! :)

SALSA

Salsa, należąca do królowej tańców latyno-amerykańskich, z hiszpańskiego oznacza doznanie aromatyczne, pikantne i właśnie tego możecie się spodziewać na zajęciach. :) Połączenie gorącego footworku i kobiecego stylingu da Wam ogromnego „kopa energetycznego” i dużą dozę pewności siebie, ale przede wszystkim – będziecie się świetnie bawić!

Nasza niesamowita instruktorka Kasia Zalewska nauczy Was kobiecych ruchów, pełnych wdzięku choreografii, stylingu bioder i rąk.

Zapraszamy wszystkie Panie – zarówno te, które już pewniej czują się na parkiecie, ale również takie, które swoje pierwsze taneczne kroki chcą dopiero postawić.

Jesteśmy pewni, że po tych zajęciach Wasza przygoda z salsą tak naprawdę dopiero się rozpocznie…

SAMBA

Zawsze marzyłaś aby nauczyć się śmiałych i szalonych kroków samby ale nie miałaś okazji? Te warsztaty są właśnie dla Ciebie!!! Nasza instruktorka Ola Ciężkowska w tak zmiennym pogodowo miesiącu jakim jest październik, zapewni Wam porządną dawkę pozytywnej energii, która da Wam powera na calutką jesień!

Tajemnica samby tkwi w poczuciu rytmu, nauczeniu się specyficznego “brazylijskiego ruchu” i przede wszystkim używania tego wszystkiego wedle własnej idei, chęci i nastroju – nie ma nic gorszego niż pójście na imprezę i odtwarzanie poznanych sekwencji podczas gdy możemy na bazie poznanych umiejętności tworzyć, bawiąc się krokami oraz ruchem ciała.

Na zajęciach Ola będzie kładła nacisk na odnalezienie właściwego rytmu, interpretowaniu muzyki odpowiednio do stylu oraz na prawidłowej pracy bioder w krokach podstawowych.

Ola rozkocha Was w tańcach latynoamerykańskich a przede wszystkim postara się, żebyście poczuły się niesamowicie kobieco.

KOSZT

Salsa: 25 zł
Samba: 25 zł
Salsa + Samba: tylko 40 zł!

CZAS TRWANIA ZAJĘĆ

Salsa: 15.00 – 16.30
Samba: 16.45 – 18.15

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy na warsztaty przyjmujemy w recepcji szkoły lub mailowo, do piątku poprzedzającego warsztaty do godziny 21:00 lub do wyczerpania miejsc. Opłaty należy dokonać w ciągu trzech dni od dokonania wstępnej rezerwacji. Opłata jest bezzwrotna.
Wszystkie dodatkowe informacje są dostępne w recepcji szkoły.

Gorąco zapraszamy! :)

Miejsce zajęć i zapisy


Dance Fusion Gdańsk
ul. Hynka 69 (Zobacz na mapie)
e-mail: kontakt@dancefusion.com.pl
Tel. (58) 340-92-40

 

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.