16.X – Bachata Pary – Warsztaty w Gdańsku


16.X Bachata Fusion dla Par!

Ataca i La Alemana style

Zapraszamy na warsztaty zainspirowane stylem jednej z najbardziej znanych bachatowych par!

Bachata Fusion to połączenie zmysłowości, oryginalnych kombinacji i skomplikowanych footworków. Najważniejszym jej elementem jest jednak bliskość i porozumienie między partnerami.

W czasie 3-godzinnych warsztatów nauczycie sie krótkiej choreografii, której cześcią będzie specjalny footwork. Duży nacisk położymy na muzykalność i umiejętność prowadzenia/bycia prowadzonym.

Warsztaty poprowadzą Ricardo i Alicja

Ricardo to Meksykanin, który swoje pierwsze taneczne kroki stawiał w Stanach Zjednoczonych. Od ponad dwóch lat mieszka w Polsce, gdzie razem ze swoja zona Alicja dzieli się pasją do swoich największych tanecznych miłości – salsy i bachaty. Ricardo i Alicja dużo podróżują, nieustannie kształcąc się na międzynarodowych warsztatach. Ich zajęcia pełne są miłości do tańca i prawdziwej niezrównanej latynoskiej energii, która zostaje na długo w sercach uczestników.

Godzina warsztatów: 15:00 – 18:15
Termin warsztatów: 16.10.2016
Cennik warsztatów: (3h) 40zł
Zniżki dla posiadaczy kart!


Uwaga!

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy na warsztaty przyjmujemy w recepcji szkoły lub mailowo, do piątku poprzedzającego warsztaty do godziny 21:00 lub do wyczerpania miejsc. Opłaty należy dokonać w ciągu trzech dni od dokonania wstępnej rezerwacji. Opłata jest bezzwrotna.
Wszystkie dodatkowe informacje są dostępne w recepcji szkoły

Miejsce zajęć i zapisy


Dance Fusion Gdańsk
ul. Hynka 69 (Zobacz na mapie)
e-mail: kontakt@dancefusion.com.pl
Tel. (58) 340-92-40

 

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.