Nowy kurs – 2 VI – Jazz z Joanną Nadrowską

JAZZ z Joanną Nadrowską

Start – 2 czerwca – godz. 18:00

Już w piątek – 2 czerwca rozpoczynamy nowy kurs Jazz’u z Joanną Nadrowską, o godz. 18:00.
Asia wprowadzi Was w świat Jazz’u, dostarczając emocji, doświadczeń, dużej dawki wiedzy, ale także wyzwań, które nauczy Was podejmować i realizować.
ZAPISZ SIĘ

Joanna Nadrowska – tancerka, instruktorka, choreograf

Pierwsze doświadczenie taneczne zdobywała z zakresu tańca współczesnego, towarzyskiego oraz ludowego, rozpoczynając swoją edukacje w wieku 6 lat. Swoją pasję rozwijała m.in. w zespole „Alga” oraz Teatrze Tańca “Junior” przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. W tym też czasie ukończyła państwową szkołę muzyczną.
W 2008 roku ukończyła z wyróżnieniem Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny w Warszawie na specjalizacji taniec jazzowy pod kierunkiem Piotra Galińskiego. Od 2012 roku jest tancerką w Sopockim Teatrze Tańca (Wild Project, Traktat o estetyce. Technika defektów i skaz, Kwadrat wersja 6, Galop, Pan Owen, Transmisja, Puste Ciało. Okazja do malutkiej rozpaczy, 2 Twarze, Essentia, Coś Pięknego, Przedmiot nieocenionej wartości). W 2015 r. stworzyła solo Co? Pomidor, które zostało zakwalifkowane do konkursu Solo Dance Contest w Gdańsku. Stworzyła trzy spektakle grupy szkoleniowej przy Sopockim Teatrze Tańca. Dwa we współpracy z Magdaleną Wójcik (Sprawiedliwość fałszywa. Subiektywna rozprawa o wątpliwej niewinności, Kawa, papierosy i próby) oraz jeden we współpracy z Grażyną Słaboń (Sys 212). Współzałożycielka Trójmiejskiego Kolektywu Twórczego (Nie mam nic do powiedzenia, Jasno czyli ciemno). Jako stypendystka Prezydenta Miasta Sopotu oraz Marszałka Województwa Pomorskiego w 2016 r. stworzyła solo Po tamtej stronie. Obecnie prowadzi zajęcia taneczne z dziećmi i młodzieżą w trójmiejskich szkołach tańca.

Miejsce zajęć i zapisy


Dance Fusion Gdańsk
ul. Hynka 69 (Zobacz na mapie)
e-mail: kontakt@dancefusion.com.pl
Tel. (58) 340-92-40

Dodaj komentarz