Hip Hop, Street Dance i Videoclip Dance

STREET DANCE to mieszanka różnych form tańca ulicznego. Zawiera elementy hip-hop, new style, house, jazz rock, funky, popping, locking, pop, videoclip dance. Na Street Dance bazują tancerze występujący w klipach gwiazd muzyki pop i hip-hop. Styl ten wyrabia szybkość i zwinność, uczy koordynacji i pamięci ruchowej. Dzięki street dance będziesz swobodnie czuł się na imprezie, a przed znajomymi zabłyśniesz nowymi krokami, których każdy będzie chciał się od Ciebie nauczyć. Poznasz najnowsze taneczne tricki, których uczą się od swoich choreografów największe gwiazdy muzyki.

VIDEOCLIP DANCE (określany również jako taniec teledyskowy) to kompilacja wielu stylów tanecznych charakteryzująca się dynamiką i różnorodnością. To zajęcia kładące nacisk na muzykalność, koordynację, pamięć ruchową a także na elementy aktorskie. Ta niezwykle popularna forma wykorzystywana jest w teledyskach i na imprezach. Bazuje na prostych krokach zaczerpniętych z różnych stylów takich jak między innymi hip-hop, pop, r&b, salsa, jazz czy funky. Na zajęciach realizowane są choreografie inspirowane najpopularniejszymi klipami tanecznymi. To jeden z najpopularniejszych obecnie stylów tanecznych, który wyzwoli pokłady energii i pewności siebie i pomoże każdemu zabłysnąć na parkiecie.

Wszystkie kursy będą prowadzone przez Klaudię Kopiec i Martę Jaremin o których możecie poczytać poniżej.

Grafik nowych kursów – poziom początkujący

Dzień Godziny Informacje Kurs
Poniedziałek 18:00-19:00 kurs trwa Street Dance
Wtorek 17:50-18:50 TRWA NABÓR Videoclip Dance
Wtorek 19:00-20:00 kurs trwa Videoclip Dance
Środa 16:45-17:45 kurs trwa Street Dance
Środa 17:00-18:00 kurs trwa Hip-hop
Środa 17:50-18:50 START 2.III Videoclip Dance
Środa 18:05-19:05 TRWA NABÓR Street Dance

Cennik zajęć

Ilość zajęć Cena za zajęcia
1 raz w tygodniu – 4 zajęcia 70 zł
2 razy w tygodniu – 8 zajęć 120 zł

Zapisy


Telefon: (58) 340-92-40
Telefon: 500-706-206

Email: kontakt@dancefusion.com.pl
Gadu-gadu: 19499521

Hynka 69, 80-465 Gdańsksprawdź na mapie jak do nas trafić

Klaudia Kopiec

Studentka Politologii Uniwersytetu Gdańskiego. Uprawnienia na trenera tańca ukończyła w 2009r. -specjalizacja hip-hop. To pasjonatka tańca w każdym calu, z tańcem związana od dzieciństwa. Swoje ulubione style: hip hop dance oraz house zgłębia od wielu lat. Umiejętności szkoli podczas warsztatów w kraju oraz za granicą, m.in.: podczas Street Dance Kemp w Czechach. Poza salą treningową oraz imprezami tanecznymi można ją spotkać… w trójmiejskich przedszkolach, gdzie za pomocą pozytywnej energii, która z niej płynie, a także ogromnej ilości zabawy zabiera dzieci na przygodę z tańcem! Te pierwsze dziecięce spotkania z tańcem pobudzają u dzieci rytmiczność, słuch, równowagę.. i nierzadko zarażają miłością do tańca!

Klaudia to wulkan energii, pełna niesamowitych pomysłów, zaraża swoim entuzjazmem kursantów, którzy po jej zajęciach są nie tylko pozytywnie zmęczeni, ale i pełni nowych sił, by zmierzyć się z kolejnym dniem. Ciekawe choreografie, wytłumaczone w przystępny i łatwy sposób sprawiają, że jej zajęcia nigdy się nie nudzą.

Marta Jaremin “Czajna”

O jej doświadczeniu i osiągnięciach tanecznych można by napisać książkę. Do tych najważniejszych zaliczyć można udział w spektaklu „12 ławek” w reżyserii Jarosława Stańka, udział w filmie „Kochaj i tańcz”, udział w I edycji „You can Dance”, I i II miejsca na zawodach m.in. „The styles Cash”, ”Rytm ulicy”, ‘Vespa vibes” i wielu innych przez kilka ostatnich lat.

Szkoliła się u znamienitych tancerzy: Yoshie (Japonia), Seiji (Japonia), Jeremy (Francja), Archie Burnett (USA ), Suga Pop ( USA ), Flockey (Niemcy), Stephanie (Dania), Kato (Japonia), Henry Link (USA), Marty Kudelka (USA), Iron Mike (Francja) itd.

Cały czas się rozwija i czerpie ogromną radość z tańca, którą przekazuje potem swoim kursantom zarażając ich swoją pasją. Jej zajęcia to punkt obowiązkowy dla każdego tancerza, który chce czerpać od najlepszych, bo zajęcia z „Czajną” są absolutnie niepowtarzalne.

17 komentarze do tematu “ Hip Hop, Street Dance i Videoclip Dance ”

 1. To oferta dotycząca 2011 roku – już nieaktualna. Informacje o nowych naborach znajdziesz w zakładce Grafik – Nowe Kursy Gdańsk. A napisać się i dowiedzieć szczegółów możesz pod adresem kontakt@dancefusion.com.pl :)

 2. czy jest to również aktualne dzisiaj? mam namyśli grafik. Jeżeli tak to jak mogę się zapisać?

 3. Zapraszamy do grupy o 17:50 – będziesz tam mógł porozmawiać z instruktorką o dalszym rozwoju tanecznym :)

 4. nie bede musial wszystkiego od nowa powtazac bo bylem na kilku treningach no i zrezygnowalem jak mialem sie uczyc tego co poprostu dla mnie to bylo proste i szukam cos w moim poziomie :)

 5. Zapraszamy do grupy poniedziałkowej o 17:50 :)

 6. a do jakiej grupy bym sie dostal jesli juz mam przetanczone dosc sporo czasu z ladne 5lat ??? i mam 19 lat ???

 7. Oczywiście:) Zapraszamy do grupy wtorkowej o 17:50 lub dołączenia do naboru poniedziałkowego, również o 17:50. Po szczegóły zapraszamy do recepcji studia :)

 8. Witam czy jest możliwość zapisania się na treningi w wieku 19 lat?
  Wcześniej nie tańczyłem.

 9. Zapraszamy do grupy poniedziałkowej o 17:00 – grupę prowadzi Klaudia Kopiec.

 10. A które zajęcia polecacie dla dziewczyny 12lat? ale streetdance i raczej początkujący:) a i z którą instruktorka to będzie?…;)

 11. Ej a kiedy można sie zapisać w wieku 12 lat ? I w jakie dni zajęcie sie odbywają i w jakich godzinach mam nadzieje ze nie w poniedziałki czwartki i piątki w okolicach od 15.30 do 16.30 bo wtedy mam treningi siatkówki . A tak pozatym gdzie sie znajduje ten klub ? ;DDD

 12. jest spoko – podoba mi sie tam

 13. Mam takie pytanie: na jakich zajęciach jest zbierana grupa do formacji młodzieżowej????

 14. KOFFAM CIE KLAUDIA :*
  <33

 15. suuuuuuuuuuuuuupcio

 16. dokładnie – megapozytywnie i czadowo ;)

 17. bomba super kobitka

Dodaj komentarz