Marcin Grzybowski

TANCERZ, INSTRUKTOR ZOUK’A

Marcin Grzybowski

Marcin od zawsze był zafascynowany pracą z ludźmi i związanymi z tym relacjami. Wiele lat organizował imprezy kulturalne i pracował w organizacjach pożytku publicznego. Ale to w tańcu odnalazł wolność, radość, pomysłowość i nieprzewidywalność, a stawianie sobie wyzwań tanecznych stało się motorem jego dalszego rozwoju.

Podróżując po Europie i odwiedzając liczne kongresy taneczne miał okazję uczyć się od światowej klasy instruktorów oraz poznać zwyczaje tancerzy z wielu krajów.

Dzięki wsparciu przyjaciół zorganizował kilka wydarzeń tanecznych oraz utworzył serwis informacyjny o tańcu użytkowym – Salsowisko.pl. Wszystko po to, aby zachęcić ludzi do aktywnego uczestnictwa w imprezach tanecznych.

To dzięki podróżom poznał tajniki nieznanego jeszcze w kraju – zouka brazylijskiego i zaraził tą formą tańca znajomych. Jego marzeniem jest, aby zouk królował na parkietach.

Zajęcia Marcina to nauka kroków połączona z wiedzą o muzyce, filozofii tańca oraz relacji w parze. Ponieważ każdy sukces kursanta jest jego sukcesem, możecie mieć pewność, że na zajęciach otrzymacie sporą dawkę wskazówek oraz serdecznego uśmiechu.

Marcina możecie często spotkać na trójmiejskich parkietach. Wszak wiadomo, że zdobytą na zajęciach wiedzę i umiejętności najlepiej stosować i rozwijać w praktyce.

Na tej stronie nie można dodawać komentarzy.