Wayne Powell

TANCERZ, INSTRUKTOR WEST COAST SWING

Wayne Powell

Wayne Powell

Wayne przez 12 lat był PTI (Physical Training Instructor) – trenerem osobistym i sportowym. Na poważnie zajął się tańcem 7 lat temu, kiedy zaczął tańczyć oraz uczyć jive’a wraz z innymi nauczycielami tego stylu w północno-wschodniej Anglii w hrabstwie Oxfordshire.

Swoje prawdziwe powołanie taneczne odkrył 4 lata temu, kiedy brał udział w swoich pierwszych warsztatach West Coast Swing z Jordanem Frisbee i Tatianą Mollman, obecnie najbardziej rozpoznawalnymi nauczycielami tego stylu. Od tego czasu wziął udział w kilkudziesięciu zawodach i festiwalach w Europie i USA ucząc się od najlepszych instruktorów i tancerzy WCS m.in. Kyle Redd & Sarah Vann Drake, John Lindo & Jessica Cox i Parker Dearborn & Jennifer DeLuca.

Jego ostatnie osiągnięcia taneczne to pierwsze miejsca w kategoriach Strictly Swing i J&J na Detonation Dance Event – zdobyte w kwietniu 2012 roku.

Obecnie Wayne Powell jest współorganizatorem eventu WCS w swoim mieście w pobliżu Oxfordu, gdzie najlepsi brytyjscy tancerze WCS, w tym on sam, uczą i zachęcają nowych ludzi do poznania tego niezwykłego tańca.

Wayne jest instruktorem niezwykle charyzmatycznym. Jego cierpliwość i wyjątkowo metodyczny sposób prowadzenia zajęć sprawiają, że kursanci zakochują się w WCS już po pierwszych zajęciach, a poczucie humoru, nie tylko angielskie, zjednuje mu sympatię ludzi.
I co ważne, drogie Panie, nigdy nie odmawia kobiecie tańca :)

Na tej stronie nie można dodawać komentarzy.