Gosia Myca

TANCERKA, INSTRUKTORKA SALSY, KIZOMBY

Swoją taneczną przygodę Gosia rozpoczęła jako trzynastolatka. Zaczęła klasycznie – od tańca towarzyskiego. Uczestniczyła w licznych warsztatach i wakacyjnych obozach tanecznych pod okiem znanych trenerów a swoje umiejętności prezentowała na parkietach rodzinnej ziemi zachodniopomorskiej.

Przyjazd do Trójmiasta zaowocował nowymi fascynacjami tanecznymi – wybór padł na tańce z grupy Caribbean Style. Dziś Gosia aktywnie trenuje salsę zarówno w parze, jak i solo. Nieustannie szuka okazji do dalszego rozwoju i szkolenia pod okiem najlepszych. Na swoim koncie ma uczestnictwo w takich festiwalach tanecznych jak Royal Zouk & Kizomba Festival, Salsa Szczecin razem, Dance Fusion Festiwal w Poznaniu, Afro Festival Costa del Sol. Chęć dzielenia się swoją pasją z innymi, co zaowocowało certyfikatem instruktorskim wydanym przez Polską Akademię Sportu w 2013 roku.

Oprócz zamiłowania do typowo latynoskich rytmów jak salsa, bachata czy reggaeton Gosia coraz bardziej swoje serce oddaje kizombie. Charakterystyczny rytm, płynność ruchu a także absolutna współpraca pomiędzy obojgiem partnerów w tym tańcu to to, co lubi najbardziej.

Gosia to wyjątkowa mieszanka temperamentu i łagodności. Na swoich zajęciach większą uwagę skupia na tzw. bodymovement aniżeli na sekwencjach kroków a także dużą uwagę skupia na muzykalności. Jej niewyczerpanych pokładów radości z tanecznej pasji wystarczy dla każdego :)

Na tej stronie nie można dodawać komentarzy.