Kuba Gulbierz

TANCERZ, INSTRUKTOR TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Kuba Gulbierz

Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 7 lat. Na początku zaintrygowały go tańce ludowe, po czym uwagę przykuł taniec towarzyski, który stał się jego życiową pasją. Przez 11 lat intensywnie trenował, szkolił się u krajowych i zagranicznych mistrzów tańca, brał udział w pokazach i obozach szkoleniowych oraz dziesiątkach turniejów tanecznych na terenie całego kraju. Pasja i poświęcenie zaowocowały licznymi sukcesami, z których najważniejsze to mistrzostwo okręgu warmińsko – mazurskiego oraz wygrana w prestiżowym turnieju tańca towarzyskiego Tropicana Cup w Mikołajkach. Kilka lat temu Kuba poświęcił się poznawaniu innych technik tanecznych oraz pracy jako instruktor tańca. W 2012 roku odbył kurs instruktorski organizowany przez Federację Tańca Sportowego uzyskując tytuł dyplomowanego instruktora tańca towarzyskiego.

Kuba to cierpliwy, pełen spokoju perfekcjonista. Najważniejsze jest, aby kursanci czerpali z zajęć radość i pozytywną energię. Oprócz znajomości kroków tanecznych, ważne są dla niego poczucie rytmu i umiejętność partnerowania. Na zajęciach stara się jak najlepiej przekazywać swoją wiedzę oraz zarażać podopiecznych pasją do tańca.

Kuba, z wykształcenia inżynier budownictwa, jest również ciekawym przykładem połączenia duszy artystycznej z umysłem ścisłym.

Na tej stronie nie można dodawać komentarzy.