Zajęcia taneczne dla dzieci

Poziom podstawowy (P)

Zajęcia taneczne dla dzieci

Zajęcia taneczne dla dzieci

Ruch pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, poprawia kondycję, giętkość, pomaga w nawiązywaniu relacji z rówieśnikami a regularne zajęcia taneczne są doskonałą formą aktywności fizycznej.

Na zajęciach Wasze pociechy poznają podstawy różnych tańców towarzyskich, od prostych kroków po trudniejsze kombinacje :) Nie zabraknie ćwiczeń rytmicznych oraz zabaw – zajęcia mają być dla maluchów przede wszystkich przyjemnością :)

Ceny

Ilość zajęć w karnecie Częstotliwość Opłata za karnet Wejście jednorazowe
4 1 raz w tygodniu
45 minut
60 zł 20 zł
8 2 razy w tygodniu
45 minut
100 zł 20 zł

17 komentarze do tematu “ Zajęcia taneczne dla dzieci ”

 1. Czy dla dziewczyny 12 letniej są jakieś zajęcia taneczne?

 2. Witam
  Czy macie w ofercie zajęcia dla dzieci w wieku 9-11 lat (chlopcy)?

 3. 5-letnie maluchy zapraszamy na kurs tańca kreatywnego w czwartki w godzinach 16:45-17:30. Grupa obecnie się tworzy. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z recepcją (58) 340-92-40. Pozdrawiamy serdecznie!

 4. Witam. Czy będzie można zapisać 5-latke na kurs tańca od września br? Czy jest już grafik zajęć?

 5. Najprawdopodobniej nowe kursy dla małych tancerzy będą dopiero we wrześniu. Jednakże do kursów obecnie trwających stale dołączają nowe maluchy – są to zajęcia typu otwartego. W razie dalszych pytań zapraszamy do kontaktu z recepcją :) (58) 340-92-40 od godz. 14:30.

 6. Witam czy niebawem bedzie owy kurs dla dzieci ? synek ma 5 lat .

 7. Witam! Chciałam się dowiedzieć czy są jeszce wolne miejsca na zajęcia dla dzieci?

 8. Witamy! Oczywiście – od września będą prowadzone nowe zajęcia dla najmłodszych tancerzy. Wszystkie informacje znajdzie Pani na stronie Akademii Małego Tancerza: http://www.dancefusion.com.pl/?p=9324 Niedługo dodamy kolejne zajęcia. Zapraszamy!

 9. Witam, czy nadal prowadzą Państwo zajęcia dla dzieci? Jeśli tak, to w jakie dni i godziny będą się odbywać od września?

 10. Tak, poniedziałek o 17:00 i w środę o 16:00.

 11. witam,
  chcialbym sie dowiedziec czy sa wolne miejsca do grupy tanecznej dla dzieci?

 12. Tak, zapraszamy do grupy poniedziałkowej o 17:00. Są to zajęcia ogólnotaneczne dla dzieci w wieku 4-7lat :)

 13. Tak, są wolne miejsca. Może Pani wybrać zajęcia ogólnotaneczne w poniedziałki o 17:00 lub street dance w środy o 15:50. Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsca w recepcji szkoły :)

 14. Dobry wieczór, czy można jeszcze dołączyć do grupy zajęć tanecznych dla dzieci? Czy 6 – latka poradzi sobie na tych zajęciach, bo nie wiem jaki jest przedział wiekowy na tych zajęciach?

 15. Dobry wieczór. Chciałabym zapisać 8-letniego syna na zajęcia tańca jednak wcześniej sprawdzić czy będą mu odpowiadały. Czy są jeszcze wolne miejsca? Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

 16. Tak, można dołączyć do poniedziałkowych zajęć – zapraszamy już od następnego tygodnia :)

 17. Witam serdecznie. Kiedyś córka uczęszczała na zajęcia Zumby u państwa i teraz chciałaby kontynuować. Ma 8 lat. Z tego co widzę to zajęcia dla dzieci to tylko 1 grupa w poniedziałek. Czy są jeszcze wolne mmiejsca?.

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.