Łukasz Łukaszewicz

TANCERZ, INSTRUKTOR ZUMBY I TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Łukasz Łukaszewicz

Łukaszowi taniec towarzyszy od najmłodszych lat, Na pierwszy kurs tańca towarzyskiego zapisała go mama gdy miał 7 lat. Po sześciu latachtreningów Łukasz zaczął specjalizować się tylko w tańcachlatynoamerykańskich, które uwiodły go na zawsze. Jest zdobywcą międzynarodowej klasy „S” właśnie w tych tańcach. Dziś wspomina, że całe jego dzieciństwo i młodość były podporządkowane treningom i turniejom.

W 2002 roku zaczął również rozwijać swoje umiejętności w salsie. Pierwszym kongresem, w którym uczestniczył był CARNAVAL DE SALSA w 2003 r. zorganizowanym przez Josse Torresa.

Od 2011 roku jest licencjonowanym instruktorem Zumby. Obecnie pracę instruktora tańca z powodzeniem łączy z pracą w Instytucji Kultury.

Łukasz jako instruktor daje mnóstwo pozytywnej energii, a jego zajęcia są cenione za duży profesjonalizm . Pytany… “Dlaczego taniec?” Odpowiada przytaczając cytat: „Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia; jest samym życiem.” (autor: Havelock Ellis)

Na tej stronie nie można dodawać komentarzy.