Agnieszka Dzierwa

TANCERKA, CHOREOGRAF, INSTRUKTORKA SALSY I WEST COAST SWING

Agnieszka Dzierwa

Agnieszka Dzierwa

Jest instruktorem tańca od 2001 roku i ciągle szkoląc się u najlepszych instruktorów w kraju i za granicą osiągnęła wysoki poziom zarówno, jako tancerka jak i nauczyciel. Jest ceniona w Trójmieście za bardzo miękki i kobiecy sposób tańczenia oraz niezwykły talent pedagogiczny. Jako choreograf czerpie inspiracje z wielu technik tanecznych takich jak: jazz, contemporary, street dance.

W latach 2007/2008 roku szkoliła się w jednej z najlepszych szkół tańca na świecie – londyńskim Pineapple z technik jazzowych i klasycznych, by potem wprowadzić elementy tych tańców również na swoich zajęciach. Tworzy choreografie zarówno dla dużych grup jak i pojedynczych par. W 2007 roku zaprezentowała swoją pierwszą, autorską choreografię “The Awakening”, która została niezwykle ciepło przyjęta przez publiczność międzynarodowych kongresów salsy.

West Coast Swing to jej druga taneczna pasja, którą stara się zaszczepić wśród trójmiejskich tancerzy. Stale rozwija się jako instruktorka ucząc się od najlepszych europejskich i amerykańskich nauczycieli zarówno na międzynarodowych eventach jak i podczas lekcji prywatnych. W kwietniu 2012 brała udział w szkoleniu dla instruktorów WCS u Tatiany Mollman, Jordana Frisbee i Ronniego DeBenedetta. Jest jedną z pionierek tego stylu w Polsce.

Na tej stronie nie można dodawać komentarzy.