Ania Cegłowska

TANCERKA, INSTRUKTORKA ZUMBY, SALSY I REGGAETON
CERTYFIKOWANY INSTRUKTOR ZIN (Zumba Instructors Network)

Ania Cegłowska

Ania swoją przygodę z salsą rozpoczęła jeszcze jako nastolatka, podczas pobytu w Nowym Yorku. Przez kolejne lata uczestniczyła w wielu warsztatach i międzynarodowych imprezach salsowych, takich jak Kongresy Salsy we Wrocławiu, Warszawie i Pradze, oraz ogólnopolskich warsztatach tanecznych salsy, tańców afro- kubańskich, reggaetonu i jazzu prowadzonych przez światowej klasy instruktorów. Brała udział w serii warsztatów Afro Dance prowadzonych przez znakomitego artystę Larrego Okey Ugwu i wystąpiła w teledysku „Big God” zespołu Ikenga Drummers.

Doświadczenie taneczne, znajomość kultury Ameryki Łacińskiej i fascynację jej najbardziej współczesną formą tańca, jaką jest reggaeton pogłębiła nauka i liczne wizyty w hiszpańskiej stolicy salsy, Barcelonie. Ania przez długi czas szukała inspiracji, jak połączyć latynoski feeling, radość płynącą z tańca z maksymalną energią. Tak znalazła zumbę, która stałą się jej pasją.

Jest jedną z pierwszych w Polsce i pierwszą na Pomorzu instruktorką zumby oraz jej gorącą propagatorką. Prowadzi regularne zajęcia zumby, ma na swoim koncie również wiele weekendowych maratonów. Uczestnicy jej zajęć wychodzą z nich zawsze naładowani pozytywną energią i chętnie wracają na jej pełne ciekawych choreografii zajęcia. Odkąd poprowadziła pierwsze w Trójmieście zajęcia zumby stale kształci się w tym kierunku uzyskując kolejne stopnie wtajemniczenia. Jest jedyną w Trójmieście instruktorką ZUMBATOMIC – wersji zumby dla najmłodszych.

Jej obecność na zajęciach to gwarancja hektolitrów potu ale i godziny świetnej zabawy, nowych, niesamowitych choreografii i energetycznej muzyki.

Na tej stronie nie można dodawać komentarzy.