Zumba®

Poziom podstawowy (P)

Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.

Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.

Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist …. i wiele innych.

Zumba

 • to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA, uczestnicy nie zdają nawet sobie sprawy, że cwiczą i po prostu wracają bo niesamowicie spędzaja czas, a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty.
 • jest INNA, ekscytująca i motywująca muzyka, wiele rytmów, proste ale bardzo ciekawe kroki, całkowicie innowacyjny format klasy.
 • jest ŁATWA, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowy, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robic. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęc.
 • jest EFEKTYWNA !!! Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało.

W ostatnich latach Zumba przeprowadziła niemalże rewolucję. Tworząc koncept fitness-zabawy i przeobrażając trening fitness w rozrywkę Zumba osiągnęła ogromy sukces, wciągnęła tysiące ludzi i jak szalony ogień rozniosła się po całym świecie, wszystkich kontynentach, a tym samym zapisała się w historii jako najbardziej wpływowe wydarzenie w branży fitnessu.

Ceny

Ilość zajęć w karnecie Częstotliwość Opłata za karnet Wejście jednorazowe
4 1 raz w tygodniu
60 minut
89 zł 35 zł

Video

Występ naszych kursantów na imprezie podsumowującej rok taneczny 2011/2012.

23 komentarze do tematu “ Zumba® ”

 1. Witam,
  czy aktualnie odbywają się zajęcia Zumby w Gdyni na Poleskiej /

 2. Oczywiście – nie ma żadnych przeciwwskazań :) Mamy kilku ‘rodzynków’ na Zumbie. Zapraszamy!

 3. Czy na tą zumbę (piątki 17:45) mogą też uczęszczać panowie?

 4. Czy na Zumbę mogą chodzić dzieci? Moja córka ma 8 lat.

 5. Czy na zumbę mogą chodzić dzieci ? jeżeli tak to od ilu do ilu lat? za odpowiedź dziękuję

 6. Czy jest szansa utworzenia zumbowej grupy w niedziele?

 7. Jak tylko zbierze się grupa :)

 8. Na kiedy jest planowane rozpoczęcie zajęć ZUMBA®Toning
  &Sentao™ we wtorki o 17.45?

 9. Są :) zapraszamy do kontaktu z recepcją studia – kontakt@dancefusion.com.pl. Pozdrawiamy :)

 10. Witam ,chciałabym dołączyć na zajęcia dwa razy w tygodniu w poniedziałki oraz czwartki ,czy są jeszcze wolne miejsca ?:)

 11. Ja mam pytanie dotyczace tego ile musze miec lat aby uczestniczyc w zajeciach??

 12. Droga Iwono – grupa powinna wystartować najpóźniej w drugiej połowie sierpnia :)

 13. Witam. Mam pytanie dotyczące nowej niedzielnej grupy ZUMBY. Czy, choć w przybliżeniu, są Państwo powoedzieć, kiedy grupa wystartuje?

 14. Aby uczestniczyć w zajęciach zumby nie trzeba być pełnoletnim :)

 15. Dzień dobry. Chciałm sie zapyać, czy aby zapisać sie na zjęcia trzeba być pełnoletnim?

 16. Tak, zapraszamy do kontaktu z recepcją szkoły :)

 17. Dzień dobry, próbowałam się zapisać na poniedziałkową grupę zumby (16:45), ale widzę, że brak już miejsc. Czy można zatem zapisać się jeszcze na niedzielę?
  pozdrawiam,
  Marta

 18. Piątkowe zajęcia to jeden z nowych naborów. Grupa będzie dopiero rozpoczynała zajęcia, jest to dobry moment, żeby rozpocząć swoją przygodę z zumbą. Aby zapisać się na zajęcia prosimy o zgłoszenie chęci uczestnictwa (mailowo lub telefonicznie) w recepcji szkoły.
  Zapraszamy :)

 19. Witam serdecznie. Chciałabym zapisać się na zajęcia zumby dla początkujących. I mam pytanie czy zajęcia w piątki na 19 są wlaśnie takimi zajęciami? Pozdrawiam.

 20. Witam – w celu zapisania się do konkretnej grupy prosimy o kontakt z recepcją szkoły – mailowo (kontakt@dancefusion.com.pl) lub telefonicznie (58)340-92-40 :)

 21. Dzień dobry, chciałabym się zapisać na czwartkowe sesje zumby na godz. 16:40, czy są jeszcze wolne miejsca?

  pozdrowienia

 22. W tej chwili trwa nabór do czwartkowej grupy zumby o 17:50. Do pozostałych można dołączać w miarę wolnych miejsc. W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa prosimy o kontakt z recepcją szkoły – kontakt@dancefusion.com.pl :)

 23. Witam serdecznie,

  Chciałaby zapisać się od 1 marca na czwartkowe zajęcia zumby na godzinę 17.50

  Rozumiem, że w tej chwili dla poczatkujących zajęcia odbywają się raz w tygodniu w czwartki?

  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.