Ladies Styling

Poziom zaawansowany (Z)

Ladies Styling

Ladies Styling

Zajęcia dla Pań zaawansowanych w salsie. Podczas tych zajęć nauczysz się jak lepiej wyglądać, poruszać się i być prowadzoną w tańcu z partnerem. Poznasz nowe efektowne kroki, które sprawią, że w tańcu będziesz wyglądać niezwykle kobieco i kusząco. Podwójne obroty, efektowne gesty dłoni, precyzja w wykonaniu figur – tego wszystkiego (i więcej) nauczysz się na Ladies’ Styling.

Zajęcia ze stylingu są świetnym uzupełnieniem zajęć w parach, są również idealne dla Pań, które lubią tańczyć na imprezie same i chcą przy tym wyglądać jak królowe parkietu.

Agnieszka ciągle rozwijając się w salsie, sprawia, że Panie nigdy nie nudzą się na jej zajęciach, a te najbardziej zakochane w tańcu, traktują to już jako stały punkt tygodnia, formę relaksu i ruchu jednocześnie i uczęszczają na jej zajęcia już ponad 4 lata.

Ceny

Ilość zajęć w karnecie Częstotliwość Opłata za karnet Wejście jednorazowe
4 1 raz w tygodniu
60 minut
89 zł 35 zł

Video

Występ naszych kursantów na imprezie podsumowującej sezon jesienno-zimowy 2011/2012.

3 komentarze do tematu “ Ladies Styling ”

  1. Mam małe pytanko:)Jaki jest tytuł piosenki do której tańczyły 2 dziewczyny(Gosia i Asia) z ladies styling na pokazie w czerwcu 2013???bardzo mi się spodobała a nie mogę nigdzie znaleźć tytułu:(:(:(Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc:)Przepraszam, że tu piszę ale nie wiedziałam gdzie:)Po wakacjach planuję zapisać się do waszej szkoły tańca własnie na salsę!pozdrawiam!i z góry dziekuję za odpowiedź

  2. Na razie nie planujemy nowej grupy :) Pozdrawiamy :)

  3. hej!Kiedy będą uruchomione zajęcia body movement?????

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.