Salsa Solo

Poziom podstawowy (P) i średniozaawansowany (S)
Zajęcia tylko dla Pań

Salsa Solo

Salsa Solo

"Najlepsza zabawa jest w żeńskim gronie". Panie uczęszczające na salsę solo na pewno zgadzają się z tym stwierdzeniem.

Twój partner nie lubi tańczyć? Na imprezach tańczysz częściej z koleżankami niż ze swoim mężczyzną? A może lubisz tańczyć solo, bo wtedy czujesz się najbardziej swobodnie. Te zajęcia są właśnie dla Ciebie! Gorąca, latynoska muzyka, najmodniejsze choreografie i świetny sposób na stracenie kilku zbędnych kilogramów to właśnie salsa solo. Na zajęcia nie musisz się malować, możesz tańczyć w dresach i nie przejmować się tym jak wyglądasz. W gronie samych Pań będziesz czuła się swobodnie, nauczysz się jak kobieco poruszać biodrami, wyglądać kusząco i seksownie.

Na zajęciach z naszymi instruktorkami porządnie się zmęczysz, odreagujesz stres, wyeksponujesz swą kobiecość i seksapil – poznając jednocześnie figury i układy choreograficzne, które sprawią, że na parkiecie będziesz się świetnie bawić z partnerem, lub bez.

Ceny

Ilość zajęć w karnecie Częstotliwość Opłata za karnet Wejście jednorazowe
4 1 raz w tygodniu
60 minut
89 zł 35 zł

Video

Występ naszych kursantów na imprezie podsumowującej sezon taneczny.

7 komentarze do tematu “ Salsa Solo ”

 1. Posiadam kartę multisport i chcę korzystać z zajęć salsa solo we wtorki o godz 19:00.

 2. Hej Paweł,
  formuła zajęć zostaje taka sama, może tylko wycisk będzie większy:)
  zajęcia są zarówno dla Pań jak i dla Panów, tylko styling inny, zatem zapraszam serdecznie :)

 3. Do tej pory na kursie u FIBE było miejsce również dla partnerów chcących poćwiczyć footworki i izolacje (części ozdobne z lady stylingu po prostu ignorowaliśmy). Czy po jego odejściu jedynymi zajęciami z miejsce dla mężczyzn pozostają zajęcia Ricarda w piątki, czy na innych kursach tez jest taka możliwość?

 4. P1 oznacza kurs na poziomie podstawowym czyli od początku :) W przypadku salsy solo trwa 2 miesiące, więc kursy oznaczone tym symbolem mogą być w różnym stadium tej “początkowości” :) Jeśli interesuje Cię konkretna grupa – zachęcamy do kontaktu z recepcją – tam dowiesz się, ile zajęć miała dana grupa i czy możesz do niej dołączyć :)

 5. Maju – konkretny kurs ma zajęcia raz w tygodniu. Ale możesz sama znaleźć w grafiku grupę o podobnym poziomie i uczęszczać na zajęcia dwa razy w tygodniu. Jeśli masz jakieś pytana lub potrzebujesz pomocy w dobraniu drugiej grupy – zachęcamy do kontaktu z recepcją studia – poradzimy :)

 6. A i jeszcze, czy poziom podstawowy (p1) jest taki naprawdę podstawowy, że się nie zgubię, co mam robić na początku zajęć? ;)

 7. Mam pytanie, ponieważ na razie w grafiku jest salsa solo tylko raz w tygodniu, a można kupić karnet na 8 wejść – czyli 2 razy w tygodniu. A kiedy odbywają się drugie zajęcia?

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.