Ania Pawlak

TANCERKA, INSTRUKTORKA BURLESKI, BROADWAY DANCE, FIT& SEXY
CZŁONKINI FORMACJI SALSOWEJ DANCE FUSION: „EL SUEÑO”

CERTYFIKOWANY INSTRUKTOR ZIN (Zumba Instructors Network)

Ania Pawlak

Od dziecka kojarzona z różnego rodzaju aktywnością ruchową. Najpierw był taniec towarzyski, następnie praca jako instruktor fitness (uprawnienia MENiS) i Zumby. W międzyczasie rozwijała się tanecznie biorąc udział w licznych szkoleniach i warsztatach, między innymi z salsy, bachaty, latin jazz, broadway, high heels, chair dance, sexy dance.

Jednak zamiłowanie do aktorstwa, jak również wrodzony seksapil, wdzięk i poczucie humoru spowodowały, że to w burlesce odnalazła swoje taneczne „ja”. Ponadto nasza instruktorka propaguje życie w stylu „fit& sexy”, czego dowodem są prowadzone przez nią zajęcia o takiej właśnie nazwie i przesłaniu.

Ania chce swą taneczną pasję przekazywać dalej, ponieważ wie, że w tańcu każda kobieta może poczuć się atrakcyjnie, bez względu na wiek, wymiary, czy umiejętności ruchowe. Jako instruktor jest otwarta na nowe wyzwania, do tego zawsze zaangażowana, uśmiechnięta i potrafiąca zmotywować.

Podczas zajęć inspiruje kursantów, by wyrażali w tańcu swoje emocje, gdyż wyznaje zasadę, że to one czynią taniec prawdziwym.

Na tej stronie nie można dodawać komentarzy.