Bachata

Poziom podstawowy (P) i średniozaawansowany (S)

Bachata

Bachata

Bachata to dominikański taniec, wolniejszy i bardziej zmysłowy niż salsa, tańczony do romantycznej i uczuciowej muzyki.

Cechy charakterystyczne bachaty to przede wszystkim zmysłowy ruch bioder i bliski kontakt z partnerem/-rką.

To idealna propozycja dla par, które preferują spokojniejsze rytmy orz bliski kontakt z partnerem.

Ceny

Ilość zajęć w karnecie Częstotliwość Opłata za karnet Wejście jednorazowe
4 1 raz w tygodniu
60 minut
89 zł 35 zł

Video


265 komentarze do tematu “ Bachata ”

 1. Hej, poszukuję partnera na zajęcia bachaty lub salsy dla początkujących. Mam 30 lat, 169cm. Latino nie tańczyłam, ale mam za sobą wiele lat nauki innych stylów (solowych), uczę się łatwo i liczę na szybki rozwój umiejętności i dobrą zabawę na imprezach tanecznych. Godziny do ustalenia. Mój mail aikanara@wp.pl

 2. Hej, poszukuję partnera na zajęcia bachaty lub salsy dla początkujących. Mam 30 lat, 169cm. Latino nie tańczyłam, ale mam za sobą wiele lat nauki innych stylów (solowych), uczę się łatwo i liczę na szybki rozwój umiejętności i dobrą zabawę na imprezach tanecznych. Godziny do ustalenia.

 3. Cześć, szukam partnera do nauki bachaty. Mam 26 lat i 162cm wzrostu. Jestem początkująca, ale zawzięta :)

 4. Hi Guys,

  i am a girl with 160cm tall, looking for a partner (handsome one) in bachata basic level. i can speak only English and i have just time in the afternoon
  c.karapet@gmail.com or Facebook:Camellia Karapet

 5. Witam Panowie. Poszukuję fajnego Partnera, chętnego do wspólnych wieczorów – we wtorki o 20.00 na BACHATA dla początkujących Gdynia. Mam 168, szczupła, po 30:-) lubię i potrafię tańczyć. Miły wieczór Gwarantowany:-) Zainteresowanych i odważnych zapraszamy do kontaktu…. misza-27@wp.pl

 6. Cześć, szukam partnera do nauki bachaty (wt,20:00)
  kontakt przez maila, kszkszyt@o2.pl
  pozdrawiam :)

 7. Witam cieplutko! ;D

  Poszukuję partnera na zajęcia z podstawowej bachaty ;)
  O sobie mogę powiedzieć, że mam 21 lat, 173 cm wzrostu i ogromny zapał taneczny ;) Tańczyłam już taniec towarzyski i salsę :)

  Mam nadzieję, że znajdzie się tu amator tego tańca i chętny do wspólnego pląsu ;)

  Mój email: pc1@spoko.pl

  Pozdrawiam! ;D

 8. Cześć :) Szukam partnera do nauki bachaty od podstaw, mam 26 l., 173 cm wzrostu, szczupła sylwetka, kontakt przez e-mail – olivia.michta@gmail.com

 9. Cześć

  Poszukuję partnerki do nauki bachaty. Zaczynam od podstaw. Mam ponad 180 cm wzrostu. Sylwetka szczupła. Mam czas popołudniami. Kontakt: r.mar@vp.pl

  Pozdrawiam

 10. Hej, szukam partnera na kurs kizomby i bachaty w Gdyni (mam 30 lat i 172 cm wzrostu.

 11. Hej,

  Szukam partnera na kurs bachaty (poziom podstawowy). Mam 28 lata, 170 cm. Mail: anna.victoria3729@gmail.com

 12. Hej, szukam partnera do bachaty na zajęcia Dominiki i Pawła (wt. godz. 19.00) poziom średniozaawansowany. Mail: geronimo31@autograf.pl
  Pozdrawiam

 13. Hej, szukam partnera do bachaty na zajęcia Dominiki i Pawła ( wtorek godz. 19:00) poziom wyższy niż podstawowy i takich umiejętności również wymagam :) Mail do kontaktu: geronimo31@autograf.pl Pozdrawiam.

 14. Szukam sympatycznego partnera(do 175cm) na kurs tańca dla początkujących.Interesuje mnie salsa, bachata i taniec towarzyski lub użytkowy.
  Mam 27 lat, 160 cm wzrostu.Preferowane dni to środa, czwartek lub piątek. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu mailowego: roztanczona88@wp.pl

 15. Cześć:) mam 23 lata, 170 cm wzrostu i poszukuję partnera do bachaty w poniedziałki o 20 15. Poziom podstawowy.

  nmajerowicz@icloud.com

 16. Hej,

  Poszukuję partnerki na kurs bachazouk odbywający się w piątki o 20.30. Tańczyłem już trochę bachatę i z chęcią pouczę się czegoś nowego. 32 lata, 178 cm.
  rafallo2233@o2.pl

 17. Cześć,
  Poszukuję partnerki na kurs BACHATA SENSUAL (śr. 20.30-21.45) i towarzyszki do wspólnych wypadów na imprezy w rymach latino.

  JA:
  190cm / szczupły / 25lat /
  - kiedyś tańczyłem taniec towarzyski
  - z poczuciem rytmu
  - pozytywny

  SZUKAM PARTNERKI:
  luźne podejście / uśmiechnięta / poczucie rytmu / dystans do siebie /

  KONTAKT:
  business.management.js@gmail.com

 18. Hejka, szukam partnerki do rozpoczęcia kursu bachaty. Najlepiej żeby zajęcia odbywały się w okolicach Pruszcza Gdańskiego lub Gdańska.

  Wcześniej próbowałem trochę salsy ale zdecydowanie rytm bachaty jest mi bardziej “pod nogę” – więc z poczuciem rytmu i szybką nauką nie będzie problemu :)

  Zapraszam do kontaktu chętne osoby: eli.bialka@gmail.com

 19. Hej,

  Szukam partnera na kurs bachaty (poziom podstawowy). Mam 32 lata, 183 cm. Mail: beata.alt@wp.pl

 20. szukam partnera do bachaty. najlepiej w grupie Alicji& Ricardo , poniedziełki g.20.30. Jeśli byłyby potrzebne dodatkowe lekcje jestem skłonna uczestniczyć w zajęciach grup mniej zaawansowanych,ale grupa Bachata Show jest moją ulubioną:):)
  zapraszam do kotaktu mailowego
  dagkarwacka@gmail.com

 21. Szukam partnera do bachaty! Poziom początkujący. Nie chwaląc się :) mam dobre poczucie rytmu i b.szybko się uczę. 177cm wzrostu, 25 lat.
  Jeśli jesteś zainteresowany, proszę pisz na maila : liquorr@gmail.com

 22. Szukam partnera do bachaty, poziom początkujący. Kiedyś tańczyłam salsę. 172cm wzrostu, 30 lat.
  Jeśli jesteś zainteresowany, proszę pisz na maila : partner.do.bachaty@gmail.com

 23. Mój e-mail: karola4771@wp.pl

 24. Poszukiwany partner do “Bachata” poziom (P) ambitny z dobrym poczuciem rytmu. Ja mam 164 cm wzrostu, 27 l.
  Pozdawiam :)

 25. Hej!

  Szukam partnerki do salsy lub bachaty na poziomie podstawowym P1 lub P2. Mam doświadczenie w salsie i bachacie – tańczyłem już wcześniej. Mam 180 cm. Zainteresowane partnerki proszę o kontakt: partner.salsowy@gmail.com

  Pozdrawiam :)

 26. Szukam uroczej i sympatycznej partnerki do Bachaty. Mam już doświadczenie z tym tańcem (ale nie do końca wiem jak się to przekłada na poziom DF). 27 lat, 175 cm wzrostu.

  jotmateusz[małpa]gmail.com

 27. Poszukuję partnera do tańca bachata, środa 20.30. Poziom podstawowy. Chciałabym zacząć przygodę z tego typu tańcem.
  178cm, 27 lat.
  a.bajek.prz@gmail.com

 28. Nowa grupa z Pawłem jest planowana w środę o 20:30. Zapraszamy!

 29. Czy są planowane nowe zajęcia z Pawłem Kowalskim lub jakieś warsztaty z bachaty ?

 30. Poszukuję chętnego i równie ambitnego jak ja, partnera do tańca bachata. Poziom podstawowy. 164cm. 21 lat.
  olciaoluniaa@gmail.com

 31. Witam. Poszukuję partnera do bachaty, poziom początkujący. Mam 170cm wzrostu.
  Kontakt: szalastkatarzyna@gmail.com

 32. kontakt: 730000546

 33. Hej. Poszukuję partnera do bachaty. Mam 170cm wzrostu.

 34. Poszukuję partnera na bachatę, poziom średniozaawansowany, poziom średniozaawansowany, wtorek 19. Mam 22 lata, 164 cm wzrostu

 35. Szukam partnerki do bachata. Mam 21 lat.
  Mój email: daniel24061993@o2.pl

 36. Hey:) Szukam chętnego partnera do Bachaty. Mam 22 lata i 166cm wzrostu. Jestem pracowita, miła i ambitna, wcześniej tańczyłam taniec towarzyski. Chętnych proszę o kontakt : kas_l@vp.pl

 37. Witam, poszukuję partnera na warsztaty z bachaty w parach 19 kwietnia. Mam 172 cm wzrostu, doświadczenia w bachacie nie mam, ale tańczę już pare miesięcy salse w parach i mam nadzieję,że szybko załapie.

  Pozdrawiam

 38. Angelika podaj do siebie namiary

 39. Chciałbym sie nauczyć bachaty mam 31 lat 175cm wzrostu i zero doświadczenia czy może ktoś pomóc i doradzić. jestem z okolic Gdyni pasuja mi weekendy kontakt 601853743

 40. Od maja zamierzam zacząć swoją przygodę z bachatą i salsą. Jeśli jesteś więc zainetresowany wpólną nauką (poziom poczatkujący), odezwij się! Mam 22 lata, 168 cm wzrostu, dużą dawkę energii i całkiem niezłe poczucie rytmu :)

 41. jestem ze Szczecina szukam partnerki do tańca latynoskiego mam 168 cm

 42. Chętnie połączę wysiłki w nauce bachaty od podstaw ze stałą partnerką. Mam 22 lata, 182 wzrostu, brak doświadczenia i chęć czerpania radości z tańca.

  kontakt: mateusz.northernkings@gmail.com

 43. Cześć.

  Poszukuję wysokiego partnera (bo sama mam 183 cm) na dowolne zajęcia taneczne w parach np. salsa czy bachata. Poziom absolutnie początkowy – wiele lat chodziłam na fitness, ale postanowiłam spróbować czegoś nowego i padło na taniec ;-)

  Dni i godziny zajęć do ustalenia.

  Mój mail: owiana_tajemnica@wp.pl

 44. Cześć, Szukam partnera do bachaty. Interesują mnie zajęcia poniedziałkowe o godzinie 20:30 prowadzone przez Ricardo i Alicję. Jakiś czas juz tańczyłam w tej grupie i chciałabym kontynuować dalej ale bez partnera jest to trudne. Mile widziana osoba, która chiałby brać udział w występach semestralnych i z kim można poćwiczyć między zajęciami. Dane techniczne: 31 lat, wzrost 165cm bez obcasów ;) Jeśli jest ktoś chętny by poczuć bachatowy flow to zapraszam :) Kontakt: rzuufik@wp.pl

 45. Witam :)
  Mam na imię Andrzej i poszukuję partnerki na kurs tańca Bachaty lub West Coast Swingu. Niestety nie posiadam żadnego doświadczenia jeśli chodzi o kursy, jednakże ogólnie umiejętności oceniłbym na dobre – wydaje mi sie że umiem tańczyć iii lubię tańczyć :P Taki kurs to jednak całkiem coś innego, a ja właśnie chciałbym spróbować czegoś nowego :) Mam 19 lat, 178 cm wzrostu. Jeśli jesteś zainteresowana daj znać:
  andrzej19@poczta.fm

 46. Poszukuję partnerki do tańca towarzyskiego, użytkowego salsy albo bachaty. Chcę się nauczyć tańczyć ;)
  26 lat, 175 cm michalmaj888@gmail.com
  Pozdrawiam

 47. Szukam partnera na bachate albo inny latino taniec. Mam troche doświadczenia w salsie ale chciałabym spróbować czegoś z partnerem.
  Ola
  aemw@wp.pl

 48. Dominiko poszukująca partnera, podaj jakieś namiary do siebie, może chociaż adres @ żeby się można skontaktować :)

 49. Niestety często przy takim ogłoszeniu wielu panów zjawia się na pierwszych zajęciach nie zapowiadając swojego przyjścia, ale zazwyczaj około 2-3 zajęć sytuacja normuje się sama, lub jest normowana przez pracę recepcji :)

 50. Czy w niedługim czasie jest w planach start nowego kursu z bachaty w parach z Pawłem, wiem że jest nowy kurs z Ricardo, ale mi codzi o zajęcia w parach z Pawłem

 51. Witam, poszukuje partnera na bachate oczywiście poziom podstawowy, mam 21 lat i 180 cm wzrostu kontakt 519-184-030

 52. Dużo śmiechu i dobrej zabawy, lecz jedno mnie zdziwiło, że panów było o wiele więcej… choć było, że “potrzebni panowie”…

 53. Hej
  Poszukiwana partnerka na środową bachatę z Pawłem&Karoliną. Zapraszam do kontaktu uśmiechnięte dziewczyny chcące sumiennie uczestniczyć w zajęciach i czerpać z nich wiele radości 
  rm_1990@wp.pl

 54. Mnie się baaaardzo podobało :)

 55. Pytanie do tych co byli na środowej Bachacie jak było?

 56. Cześć :) Poszukuję partnerki do kursu tańca bachata lub salsa. Nigdy wcześniej nie uczęszczałem na kurs tańca (dlatego preferuję poziom podstawowy). Wzrost 182, 24 lata.

  przemek99@wp.pl

 57. Cześć. Mam na imię Dominika i szukam partnera do tanca bachaty lub salsy. Od pewnego dłuższego czasu chodzi za mną myśl zapisania się na kurs tańca, bardzo pociągają mnie zmysłowe i namiętne tańce, dodam że nigdy jeszcze nie byłam na żadnym kursie i również wolałabym partnera na tym samym poziomie. Mam 22 lata, 165 cm wzrostu. ☺

 58. No ja się własnie zastanawiam sęk w tym ze mam 202cm wzrostu i nigdy nie tańczyłem na serio tylko na weselach xD

 59. Poszukuję partnerki na niedzielną bachate o 19:40. Trochę już tańczyłem i z chęcią potańczę znowu, więc jeżeli jesteś odważna i zarazem wytrwała, to odezwij się.
  Rafał, 32, 178
  rafallo2233@o2.pl

 60. Szukam partnera na bachate. Ja Gdansk 157cm bez obcasow lat27. Nie tanczylam poziom podstawowy. Kontakt mail Annabogusz87@gmail.com

 61. Szukam partnera do salsy/bachaty. Mogę zacząć w marcu.
  Mam 24 lata i 174 wzrostu.
  Nigdy nie byłam na żadnym kursie tańca. Pora to zmienić :)
  Jeśli jest ktoś zainteresowany – to mój nr. 886 488 996

 62. Hej :) Szukam partnera do bachaty. Najlepiej, żebyś miał jakieś doświadczenie, sama próbowałam już kilku styli. Mam 20+ lat, 175cm wzrostu i jestem z Gdańska :)
  rinamd@wp.pl

 63. Kochani zapisujcie się na kurs dla singli, bo właśnie partnerzy najczęściej są poszukiwani do Bachaty..i przez ich brak przedłuża się rozpoczęcie kursu;-) Ludzie nieporzebnie na siłę szukają partnerów/erki zamiast się zapisać..Ja jestem zapisana na Bachatę w Środy na 20:30 ale kurs ruszy prawdopodobnie dopiero właśnie w styczniu..przez brak partnerów m.in. :)

 64. Hey :) Szukam partnerki do wspólnej nauki bachaty/salsy. Poziom początkujący :)
  Mam 33 lat i 183 cm wzrostu.

  o.perepelytsya@gmail.com

 65. Szukam partnera do kursu,
  ja 176 cm, 29l, ponoć zgrabna :)
  Dostosuję się do terminu i godz kursu.
  Interesuje mnie przede wszystkim Bachata, Salsa…
  oczywiście dla początkujących.

  kp1985@interia.pl
  Pozdrawiam,
  Karolina

 66. Szukam partnera kurs P1 bachata niedziela ten co rusza od 16.11.2014. Do tej pory zajmowałam się zupełnie innym tańcem przez wiele lat a inne dla rozrywki i zabawy:)
  Normalana 160 cm.
  sciag@wp.pl podaję.

 67. Cześć :) chciałabym zacząć kurs bachaty w parach ale nie mam partnera. Tańczyłam bachate tylko raz i bardzo mi się spodobało. Od jakiegoś czasu próbuję też swoich sił na salsie solo. Mam 27 lat i 173 cm wzrostu. Zacznę kurs od zaraz :)
  sylwia_g1987@wp.pl

 68. szukam partnera do tańca użytkowego albo salsy/bachaty. Tancerz ze mnie marny, więc grupa zdecydowanie dla początkujących :) Mam 28lat i 171 cm wzrostu

  e-mail: mkamj@o2.pl

 69. Hey :) – szukam partnerki do wspólnej nauki salsy/bachaty.
  Jeżeli chodzi o mnie, to trochę już tańczyłem, ale z chęcia zacznę od podstaw :) Mam 25 lat i 190 cm wzrostu

  Kontakt chyba najlepiej mailowo – carl354@wp.pl
  Termin i rodzaj kursu oczywiście do uzgodnienia.

  Pozdrawiam
  Karol

 70. Hej

  poszukuje partnerki na bachate P1 we wtorek 19:00 – 20:15.
  34 lata, 174 cm,szczuply

 71. Witam
  Chciałbym zapisać się na kurs bachaty w środy(od 29.10) ale nie mam partnerki. Mam 26 lat, 180 cm. Jeśli chodzi o moje umiejętności tańczenia to są one bardzo słabe, mogę się jedynie pochwalić tym że dopiero co zacząłem naukę salsy. Jeżeli mimo to znajdzie się jakaś zainteresowana dziewczyna, podaję mój mail: mavr1907@gmail.com

  Pozdrawiam :)

 72. Hejka!
  Szukam partnera na bachate (sroda o 20:30).Mam 23 lata,179 cm
  i piękny uśmiech ;)
  Mail: katarzyna.andrzejewskaa@gmail.com

 73. Hej

  To znów ja :) Poszukuję partera konkretnie na kurs P1 od 29.10 u Pawła i Karoliny w środy na 20:30. Osoby zainteresowane tańcem i sumiennym uczestnictwem przez cały okres kursu proszę o kontakt na podanego już wcześniej maila: ksik888@wp.pl :)

 74. Cześć :)

  Poszukuję partnera do Bachaty, która startuje 29.10.14 o godz. 20:30. Mam 27 lat, 168 cm wzrostu. Jestem osobą początkującą w tym tańcu. Kilka lat temu chodziłam na taniec towarzyski. Zainteresowanych proszę o kontakt na maila: agnieszka.smoter24@gmail.com.

  Pozdrawiam :)

 75. Szukam partnerki na zajęcia z bachaty, poziom P1.
  Mam 176 cm wzrostu i szczupłą budowę ciała.

  mail:
  b.project@wp.pl

 76. Hej

  Chciałabym dowiedzieć sie kiedy rusza nowy kurs na Bachatę :) Szukam tez partnera, który razem ze mną chciałby podszkolić ten taniec. Mam 27 lat, 162 cm. Lubię taniec, ale nigdy jeszcze nie uczyłam się go pod okiem profesjonalnych instuktorów.
  Kontakt do mnie: ksik888@wp.pl

 77. P.S

  Kontakt do mnie kolorowa-13@wp.pl

  Pozdrawiam

 78. Cześć,

  Związku z wyjazdem obecnego partnera tanecznego poszukuje chętnego mężczyznę do bachaty poziom S1 pon albo wtorek 20.30 Z chęcią dwa dni :)

 79. Witam, chciałabym spróbować bachaty(mam 160cm), jednak brakuje mi bardzo ważnego szczegółu…partnera ;) jeżeli któryś z Panów byłby chętny, to proszę o kontakt – m.a.r.t.h.a@interia.pl pozdrawiam :)

 80. poszukiwana partnerka na nowe zajęcia z bachaty – środa grupa z Pawłem lub Sensual z Ricardo w Niedzielę. Zainteresowane dziewczyny proszę o kontakt :) dance.salsa@wp.pl

 81. Cześć!
  Potrzebuję partnera na kurs Bachaty Sensual, który zaczyna się już w niedzielę 14go września! 164 cm wzrostu, czy jest ktoś chętny? Bardzo proszę o kontakt: majaskiewicz@wp.pl

 82. Witaj Michale!

  Nie planujemy zbierania osobnego kursu P2 – polecamy dołączenie do grupy P2 w środę o 19:00, lub w czwartek 20:30 (ta grupa za chwilkę będzie P2).
  Nowy nabór Bachata Sensual jest uruchomiony w także w niedzielę na 19:40. Zapraszamy serdecznie! :)

 83. mam 2 pytanka, po pierwsze czy planowane jest uruchomienie salsay P2 bo obecnie tylko na P1 są nabory. I drugie pytanie czy jest w planach uruchomienie jeszcze jednego kursu z Bachata Sensual bo jak widzę, niedzielne zajęcia ledwo się pojawiły w grafiku a już jest dużo chętnych.

 84. Hej:) lubię Bachatę chętnie poszłabym na zajęcia. 160 cm wzrostu Podstawy mam opanowane tanczylam juz w szkole tanca w Ww chodzilam na imprezy. Niestety przerwalam nauke na rok czasu ale chetnie wroce o ile zajecia nie beda pozno bo nie jestem z tego miasta. Pozdrawiam Maja

 85. Zapomniałem wspomnieć, oczywiście odzywać się mogą wszystkie zainteresowane partnerki :)

 86. Natalio, to prosiłbym cię o tego maila, ale odzew na elathir@gmail.com

  Mam 180 wzrostu, i szukam partnerki na bachatę sensualną, szczegóły mogę przesłać na maila. Ale trochę latno, zarówno salsę jak i bachatę, interesuje mnie po prostu nowy styl.

 87. Cześć, jestem zainteresowana kursem bachaty, lecz niestety nie mam partnera. Mam 173 cm wzrostu….czy znajdzie się ktoś chętny?
  kontakt: aniakwaskiewicz@wp.pl lub gg: 26260229

 88. Hej:) Poszukuję partnera do tańca na bachate/salse kubańską poziom B1 albo B2 – kiedyś już pare stylów tańczyłam, co do wzrostu to 1,68.
  Pozdrawiam
  Dagmara

 89. Cześć,
  poszukuję partnera do Bachaty poziom P1 lub P2. Mam 24 lata, 166 wzrostu i wieczyny uśmiech na twarzy :) Tańczyłam salsę, tańce towarzystkie, swojego czasu nawet HipHop.
  Kontakt mailowy.

  pozdrawiam,
  Natalia

 90. Poszukuję partnerki na zajęcia bachaty lub salsy na poziomie P1. Mam 34 lata, 177 cm wzrostu i ogromny zapał do tańca :)

  Kontakt:
  GG: 772309
  mail: Leszekstubinski@gmail.com

 91. Cześć :) Od dawna chciałem się zapisać na kurs tańca, ale jakoś nie mogłem się przełamać :) Teraz chyba w końcu nabrałem odwagi :) Mam 28 lat, 184 cm – w butach to może nawet do 185 cm dobiję :P Mój obecny poziom oceniłym na TOTALNIE ZEROWY, dlatego liczę na baaardzo wyrozumiałą i cierpliwą partnerkę ;) Mój mail: t1986@interia.pl

 92. hej,
  chce się przyłączyć do salsa lub bachata w parach. jest jakiś wolny partner?
  pozdrawiam,
  a.m. (24)

  mail: bsnt4@tlen.pl

 93. Witam,

  Szukam partnerki na zajęcia bachaty (P2 lub P1). Tańczyłem bachatę 8 miesięcy i, po krótkiej przerwie, chciałbym wznowić naukę. Mam 182cm wzrostu, 26 lat. Kontakt na email:wojtashmail@gmail.com.

  Dzięki,
  Wojtek

 94. Cześć, interesuje mnie ile czasu mniej więcej zajmie nabór do wtorkowej bachaty P1 ? Czyli kiedy MNIEJ WIĘCEJ wystartowałaby nowa grupa :)

 95. Poszukuję partnera na wtorkowe zajęcia bachaty, poziom podstawowy, godzina 19.00. Mam 169 cm wzrostu. Lat 30.

  magdalena.majewska@spoko.pl

 96. Szukam partnera na kurs bachaty poziom podstawowy,168 wzrostu ,lat 39 tanczyłam bachate juz pol roku.kurs zaczynajacy sie lipiec 2014
  sooaga@wp.pl

 97. Hej. Poszukuję partnerki na wtorkowe zajęcia bachaty na 19 poziom podstawowy oraz również ponownie na zajęcia bachaty podstawową w niedziele do Fibe o 19.30
  Ćwiczę bachate oraz salse od dwóch miesięcy. Mam 180 cm.
  KarolM.1993@wp.pl

 98. Szukam wyższego Partnera na wtorkowe zajęcia Bachaty dla początkujących. Mam 178 cm wzrostu, 21 lat oraz dużo zapału i chęci do nauki :)

  weronika_bachata@interia.pl

 99. poszukiwana partnerka do niedzielnej bachaty 19:30 – 20:45 z FIBE

  rm_1990@wp.pl

 100. Szukam partnerki na kurs bachaty. Początki mam za sobą, tańczę bachatę od jakiś 2 miesięcy, oprócz tego tańczę również salsę. Mogę iść na któryś z rozpoczynających się kursów lub dołączyć do trwającego.
  Mam 185 cm wzrostu, ogromne poczucie humoru i zapał do tańca.

  Wojtek
  wojtbr@o2.pl

 101. Bachata

  Partner na bachate p2 pilnie poszukiwany :)

  Termin do ustalenia. Tańcze jeszcze salsę już od jakiegoś czasu, podstawy bachaty mam za sobą. Mieszkam w Gdańsku, optymistyczna z potencjałem do tańca, 25 lat, 160 wzrostu.

  kolorowa-13@wp.pl

 102. Szukam partnerki do tańca salsy na poziomie P2-S1 lub/i bachaty P1-P2.
  Mieszkam w gdańsku i tańczę od kilku miesięcy. Jestem otwarty na różne terminy zajęć, możesz być również z innego poziomu :-) zawsze któreś z nas może się podszkolić.
  Wszelkie informacje w prywatnej korespondencji: agis8522@gmail.com

  Pozdrawiam

 103. Szukam partnerki do tańca salsy na poziomie P2-S1 lub/i bachaty P1-P2.
  Mieszkam w gdańsku i tańczę od kilku miesięcy. Jestem otwarty na różne terminy zajęć, możesz być również z innego poziomu :-) zawsze któreś z nas może się podszkolić.
  Wszelkie informacje w prywatnej korespondencji

  Pozdrawiam

 104. A meil się nie wyśiwtla… Wiec proszę o kontakt na adres zimford@wp.pl

 105. Witam! Poszukuje partnera na kurs salsy- poziom podstawowy. Mam 23 lata i 170 cm. Nigdy nie miałam styczności z tańcem, ale chce się nauczyć :)

 106. Szukam wysokiego partnera, najlepiej powyżej 180 cm wzrostu do bachaty, poziom podstawowy. zebeleta@op.pl

 107. Poszukuję partnera do bachaty, poziom podstawowy. Proszę o kontakt na ten adres
  karola1910@vp.pl

 108. Szukam wysokiego partnera (powyżej 180) do bachaty, poziom podstawowy.

 109. ogarnięta, czująca rytm tancerka poszukiwana na sredniozaawansowany kurs salsy :) który startuje niedługo u Fibe w piątki (po 4 miesiacach nauki)

  cos o mnie … Marcin, 26 lat, 180 wzrostu, salse tancze od września 2013

  tel kom. 514090829; maryanpl@gmail.com

  pozdr.

 110. Hej. Poszukuję partnerki na kurs Salsy poziom P2 który wkrótce się rozpocznie, najprawdopodobniej 09.04.2014. Krótko o mnie, Krzysztof, 39lat, 187cm, bardzo lubię tańczyć i chciałbym dalej kontynuować naukę, więc jeżeli chciałabyś mi towarzyszyć, napisz do mnie, email: kristresor@interia.pl

 111. Hej ;) pełna zapału do tańca studentka szuka partnera do bachaty/ kizomby/ salsy, lat 20, 168cm wzrostu (na obcasach nawet 170cm ;D )! ;D na kurs podstawowy. Nigdy nie tańczyłam tego stylu(jedynie podstawy salsy), ale szybko się uczę ;) proszę o kontakt: olcia_39@poczta.fm
  Czekam na wiadomość! :D

 112. Proszę o kontakt, teraz patrzę, że mail nie pokazuje się.
  a.de9412@wp.pl

 113. Witam,
  Poszukuję Partnera do tańca, w sumie może być to taniec towarzyski, salsa, czy inny gatunek tańca, jestem otwarta na propozycję. Grunt, żeby poziom był początkujący, ponieważ kocham tańczyć, ale nie miałam z tym wcześniej styczności od strony “nauki”
  Pomóżmy sobie wzajemnie, 20lat, 180-2cm wzrostu, uśmiechnięta, zwarta i gotowa ! Wyzwólmy trochę endorfin! :D

 114. Witam, poszukuje partnera do bachaty, wtorek godz. 19:00, 30 l., 170 cm.
  Kontakt: alenrok@interia.pl

 115. szukam partnera na podstawowy kurs BACHATY ktory chcialabym zaczac od kwietnia. Mam 19 lat, 167cm.
  prosze pisac na email annna2005@wp.pl

 116. Poszukuję partnerki na niedzielną bachate o 19:30. Trochę już tańczyłem i z chęcią potańczę znowu, więc jeżeli jesteś odważna i zarazem wytrwała, to odezwij się.
  Rafał, 31, 178
  rafallo2233@o2.pl

 117. Poszukuje partnerki do Bachaty na wtorkowe zajecia o 19.00- poziom P2. Mam 32 lata i 180 cm wzrostu. Wiecej info pod adresem tse1982@wp.pl

 118. Witam,

  poszukuję partnera do tańca Bachaty poziom podstawowy P. Mam 168cm wzrostu i niesamowite chęci do tańca :)

  nikita.s@wp.pl

 119. Ja również prosiłbym o utworzenie kursu Bachaty na poziomie P1 dla par w jakiś dzień tygodnia od poniedziałku do piątku późnym wieczorem, zapisuje się z miejsca na takie zajecia :)

 120. Czy w planach jest uruchomienie nowego kursu Bachaty w parach – poziom podstawowy P1 – najlepiej jakoś późnym wieczorem od pon do pt ?

 121. W najbliższym czasie postaramy się uruchomić nowy nabór na takie zajęcia :)

 122. czy jest w planach uruchomienie bachaty dla singli ?

 123. Szukam partnerki na poniedziałkowy kurs Bachaty o godz 19:00. Mam 181 cm i 37 lat. Mam doświadczenie w salsie, bachatę znam trochę i chciałbym się podszkolić.
  bobencjus@wp.pl

 124. Szukam partnerki do bachaty lub salsy, poziom P1-P2
  Trochę tańczę, więc nie jestem zielony:)

  Mam 34 lata, 184 cm
  O szczegółach chętnie porozmawiam na priv: nicox5@wp.pl

 125. Poszukuję partnerki do salsy cubany (poziom P/S lub S) i bachaty (poziom P1 lub P2). Mam 31 lat, 181 cm wzrostu. Do Gdańska przeprowadzam sie w 20.01.2014, czyli w ten sam dzien jestem gotow do rozpoczecia kursu. Kontakt: tomek.szafranski@gmail.com. Terminy do ustalenia.

 126. Cześć,

  Poszukuję partnerki do tańca bachaty we wtorki :D
  Mam 30lat, 183cm, 70kg. Nie umiem tańczyć ale jestem bardzo pozytywny i zawsze przykładam się do wszystkiego na czym mi zależy.
  Tel. 886658090
  Pozdrawiam :D

 127. Hej, wiadomo już może kiedy kurs poniedziałkowy o 19:00 wystartuje? Czy jest szansa by miało to miejsce 13, czy dłużej przyjdzie nam poczekać?

 128. Cześć
  Poszukuję partnerki na kurs salsy i/lub bachaty w niedzielę 18.00 19.30 . Trochę tańczę. Ze względu na zmianę systemu pracy pozostają mi wickendowe zajęcia. Mam 29 lat i 196cm wzrostu. Namiary do mnie to dawid.rostkowski@gmail.com

 129. Uwielbiam tanczyc-zwłaszca bachate.Poszukuje dojrzałego partnera na nowy kurs bachaty w parach.Monika lat 38 ,wzrost 168 cm,58 kg proszę o e-mail sooaga@wp.pl PILNE

 130. Szukam partnera do nauki bachaty. Chciałabym rozpocząć kurs dla początkujących w poniedziałki. Nie trenowałam wcześniej żadnego tańca, ale szybko się uczę, jestem wesoła i raczej otwarta do ludzi. Mam 25 lat i 170 cm wzrostu. Proszę o kontakt: emka.stankiewicz@gmail.com

 131. Poszukuję partnera do nauki salsy i/lub bachaty poziom P1/P2. Tańczę już jakiś czas, niestety mój partner postanowił przerwać naukę tańca. Mam poczucie rytmu, jestem wesoła i cierpliwa ;-) Mam ogromny zapał do nauki, uwielbiam tańczyć. Jeśli to istotne to mam 36 lat, 173 cm wzrostu. Kontakt: joanna19770102@wp.pl, lub tel. 603999316. Asia

 132. Hej! Poszukuję partnerki na niedzielną salsę/bachatę. Trochę już tańczyłem i z chęcią potańczę dalej, więc jeżeli jesteś odważna i chcesz się razem ze mną trochę bardziej w tej dziedzinie porozwijać, to odezwij się.
  Pozdrawiam
  Rafał, 31, 178
  rafallo2233@o2.pl

 133. Hej.

  Poszukuję partnerki do nauki Bachaty. Jest to dla mnie taniec nowy, więc rozważałbym dołączenie do dopiero co tworzącej się grupy w poniedziałek. Jestem też otwarty na inne terminy, poza piątkami, o ile nie będą mi kolidowały z innymi kursami na które uczęszczam w środy, w tym do grup już istniejących jeżeli byłaby szansa na nadrobienie zaległości.

  Trochę doświadczenia z tańcem mam ale nic specjalnego. 180 wzrostu, lat 27, szczupła budowa ciała.

  Wymagania, jedno. Otwartość, nie chcę się uczyć z kimś kto będzie zachowywał się jak na lekcji musztry wojskowej. już miałem okazję uczyć się tańczyć z partnerka sztywną (nie w sensie nieumiejętności tańczenia a rozluźnienia się), do której pod karą storpedowania wzrokiem nie mogłem się odezwać, nie mówiąc już o drobnym odstępstwie od układu czy próbie własnej inwencji, i nie chciałbym powtórki z tego doświadczenia.

  elathir@gmail.com

 134. Poszukiwany partner do tańca :) poziom P1-P2 (jakieś podstawy już mam za sobą i szybko się uczę :) )
  Mam 22 lata, 170 cm.

  Pozdrawiam, Karolina,
  proszę o kontakt mailowy: karlaa2510@wp.pl

 135. Szukam partnera na kurs bachty poziom podstawowy we wtorki o godz. 19:00. Uczę się tego tańca od miesiąca. Mam 173 cm wzrostu, 36 lat i ogromny zapał do tańca ;-). Proszę o kontakt: joanna19770102@wp.pl

 136. Witam

  Poszukuję partnerki do TAŃCA (BACHATA) na wtorkowy kurs o godzinie 19.00. Mam 29 lat i 188 cm wzrostu. Posiadam już doswiadczenie w tańczeniu salsy.

  Pisz proszę na maila g_wicki@wp.pl

 137. Hey, szukam partnerki do tańca( bachata, salsa) na poziomie P2-S2, żeby wspólnie poćwiczyć różne układy i figurki. Mam na mysli practisy, imprezy latino itp. Również wchodzi w grę zapisanie się na regularny kurs. Jeżeli o mnie chodzi to mam 24 lata, 190 cm wzrostu i jakieś tam doswiadczenie w ww. tańcach.
  Od partnerki oczekuję przede wszystkim optymizmu tanecznego :) i chęci do amatorskich ćwiczeń.
  Kontakt najlepiej mailowo – kris_567@wp.pl
  Pozdrawiam

 138. Hej :)
  Poszukuję partnera na zajęcia w parach z Bachaty i Salsy.
  Jestem dość niska i mam 22 lata.
  Poziom początkujący.
  (Uczęszczam już do szkoły, ale chętnie bym się zapisała na zajęcia dla “par”)
  kontakt :
  https://www.facebook.com/martyna.pietrusiewicz
  e-mail: martyna.pietrusiewicz@wp.pl

 139. Już nieaktualne, pozdrawiam:)

 140. Hej,
  szukam partnera na wtorkową bachatę o godz. 19.00. Mam 34 lata, wzrost 160cm, tańczyłam wcześniej troszkę salsę. Proszę pisać na email: alicjajk@wp.pl. Pozdrawiam ;)

 141. Cześć! Szukam partnera na wtorkowe zajęcia bachaty na godz. 19, widzę, że tworzy się grupa. Lubię żartować i się uśmiechać, i oczywiście tańczyć. Troszkę tańczyłam salsę, ale ostatnio mam przerwę, znam podstawowy krok bachaty. Mam 164 cm wzrostu i 33 lat. Marta. Kontakt: martusiagda@wp.pl

 142. właśnie…piszcie na:
  musichouse@wp.pl
  ;)

 143. Ciągle szukam partnerki:) Sam mam 22lata, tylko niech piszą dziewczyny z Trójmiasta!:P

 144. Witam
  Szukam partnera do nauki bachaty – trochę już tańczę, kilka zajęć na Dominikanie za mną….
  tańczę również salsę
  Mam 158 cm wzrostu

 145. Witam, a ja szukam kogoś kto szuka dziewczyny do kursu bachata. Poziom podstawowy. Tanczyłam wczesniej sambę brazylijska, troche salsy, duuuzo reggaetonu i generalnie brakuje mi takich klimatów:(

 146. Witam, poszukuję partnera do wtorkowej Bachaty o godz19 ,poziom początkujący ,mam 26lat i 167cm wzrostu :-) magdalena-wronska1@wp.pl

 147. Cześć,
  Poszukuję partnera do nauki najchętniej bachaty we wtorki o 19:00, ale salsa również jest opcją. Poziom podstawowy. Mam 173 cm wzrostu, 30 lat. W szkole podstawowej występowałam nawet na finałowym pokazie tańca towarzyskiego ;) ewcok007@gmail.com

 148. Szukam partnerki do bachaty. Mój wiek to 20 lat, wzrost 177cm, 72kg. :)

 149. Cześć!!!
  Mam pytanie odnośnie zajęć bachaty.. ponieważ w grafiku pojawiły się zajęcia z Agnieszką Cegłowską tak więc czy przewidujecie wznowienie kursu Bachaty z Agnieszka??Wiele osób chodziło na te zajęcia i potem tęskniło po wyjeździe Agnieszki dlatego super by było jakby znowu prowadziła te zajęcia i to najlepiej od poziomu S!:)I jeszcze fajniej by było gdyby były one o 19:)np we wtorek lub środę:)Tylko nie w piątek:(To była najlepsza bachata..a jeszzce teraz po doświadczeniach jakie zebrała Agnieszka w trakcie wyjazdu to byłby prawdziwy odjazd:)Tylko błagam nie zaczynajcie znowu od P1, bo wiele osób chodziło na te zajęcia i nie chciałoby zaczynac wszystkiego od nowa…chociaż od P2!Przepraszam, że tak się rozpisałam ale jak tylko zobaczyłam Agnieszkę w grafiku to zatęskniłam za jej bachatą!!!!!

 150. Szukam partnera do bachaty – poziom początkujący. Mam 26 lat i 172 wzrostu. Pozdrawiam

 151. Witam :)
  Mam 26 lat i 172 cm wzrostu. Szukam partnera do bachaty – poziom początkujący.
  Mam trochę doświadczenia w salsie.

 152. Szukam partnerki do bachaty(Ja 22 lata, 83kg wagi, 182cm wzrostu). Od partnerki oczekuję wieku do max 26 lat poczucia rytmu i chęci do tańczenia. Jak któraś szuka partnera to czekam na kontakt: musichouse@wp.pl.
  Pozdrawiam;)

 153. Witam,
  Mam na imie Agnieszka, mam 26 lat. Postanowiłam wziąść się za siebie i zająć się tym co najlepiej lubie robić w życiu…tańczyć…dlatego chcę się zapisać na kurs Bachata lub zouk. Szukam partnera który zastanawia się nad zapisaniem a nie ma partnerki. Miło było by poznać osobę która bardzo lubi tańczyć i dobrze się przy tym bawi,z poczuciem rytmu i humoru :)
  agnieszkasmolak@wp.pl

 154. Witajcie. Szukam partnera na kurs bachaty poziom podstawowy. Po pewnych weekendowych warsztatach bardzo polubiłam ten taniec. Mam 36 lat 173 cm wzrostu. Mój mail: joanna19770102@wp.pl

 155. Szukam partnerki do bachaty na poziom podstawowy:)) Mam 40 lat i 164 cm wzrostu:)) Piszcie kriskos1@wp.pl

 156. Witam
  Nie napisałem adresu email: pablo.leszczynski@gmail.com . Dowiedziałem się , że Bachata ruszyła w zeszły poniedziałek i odbyło się jedno spotkanie. Dlatego można dołączyć w kolejny poniedziałek godz. 20:30 pod warunkiem, że będzie para. Jak pisałem poniżej poszukuje partnerki.
  Ja 192cm, 88 kg, 36l.
  Paweł

 157. Witam
  Poszukuje partnerki do nauki tańca.
  Interesuje mnie bachata, kizomba, salsa kubańska poziom początkujący.
  Uczyłem się salsy liniowej i kizomby, ale chciałbym zacząć od początku.
  Jeśli lubisz taniec i chcesz podjąć wyzwanie pisz.
  Ja 192cm, 88 kg, 36l.
  Paweł

 158. Witam.
  Szukam partnerki do bachaty, najchętniej w zbliżonej do mojej grupie wiekowej (bo wolałbym, żeby się nie okazało, że z rodzicami partnerki chodziłem do tej samej klasy w szkole ;-) , ale nie jest to warunek konieczny.
  Interesują mnie poniedziałkowe zajęcia zaczynające się o 20:30, kurs (bardzo) podstawowy.
  Robert, lat 39 i pół, 176 cm wzrostu, 89kg (i maleje) wagi.
  Mail: slautar@o2.pl
  Doświadczenie taneczne praktycznie żadne (poza podskakiwaniem w młodości do muzyki irlandzkiej) i kilkoma suto zakrapianymi weselami w rodzinie :-)

  Pozdrawiam
  R.

  P.S. Czasem bywa, że pracuję ponad 14h dziennie więc może się zdarzyć, że nie będę mógł się pojawić na zajęciach o czym z góry lojalnie uprzedzam (oczywiście gdyby taka sytuacja miała się zdarzyć to również poinformuję telefonicznie przed konkretnymi zajęciami). Wszelkie zaległości chętnie nadrobię w każdą niedzielę (o dowolnej porze) i niektóre sobotnie popołudnia lub wieczory (te terminy są również otwarte jeżeli będziesz zainteresowana przyspieszeniem rozwoju naszych umiejętności tanecznych).

 159. Poszukuję partnera do Bachaty, z poczuciem rytmu i humoru :) krok podstawowy znam i liczę na rozwinięcie umiejętności w jakimś miłym towarzystwie. Mam 25 lat, 167 cm wzrostu i ogromny zapał do tańca.
  Od miesiąca chodzę na kurs salsy.
  fyula@op.pl

 160. Witam! Szukam partnera do bachaty lub salsy, jak szybko nie zaczne tańczyć to zwariuje :) Poziom podstawowy. iwona lat 30, 180 cm wzrostu. Piszcie iwona.kupaj@ op.pl lub https://www.facebook.com/iwona.skiba.75?success=1#!/iwona.skiba.75

 161. Cześć :)

  Szukam partnera do poniedziałkowej bachaty :)
  Brunetka, 169 cm, dodam że to mój pierwszy kurs tańca ale bardzo mi zależy!
  Proszę o kontakt verkasok@go2.pl

  Weronika

 162. Poszukuje partnera do bachaty lub salsy :).Mam 40 lat,168 wz. Juz pół roku tanczyłam. Proszę o e-mail na sooaga@wp.pl

 163. Cześć :) Poszukuję partnera do bachaty poziom podstawowy, kurs poniedziałkowy 20:30 (niedługo rusza grupa). Mam 24 lata, 168cm, trochę doświadczenia w salsie i towarzyskim. Zapraszam :) bachatango23@gmail.com

 164. Siema :)
  Rozważam zapisanie się na kurs bachaty. Poziom oczywiście mega podstawowy. Mam 29 lat, 169cm i poczucie humoru petarda :)
  Mój mail: baluk@gazeta.pl. Mile widziana fotka :)

 165. Poszukuję partnera do nauki bachaty- poziom podstawowy. Mam 28 lat, 166 cm wzrostu :)

  jakajaga@wp.pl

 166. Szukam partnera do bachaty, dopiero chcę sie zapisać, więc jak na razie umiejętności zerowe, ale raczej jestem zdolna :D Partner musiałby być dosyć niski gdyz sama mam 150 cm :) Wiek 39 lat ;) xmala@wp.pl

 167. Witam poszukuje partnera do tańca chętnie bachata bądź taniec towarzyski. Mam 24 lata 18 cm. Proszę pisać na adres justys988@wp.pl. Pozdrawiam

 168. Hej :) poszukaje partnera do bachaty lub salsy najlepiej obu tych styli :) tanczylam juz wczesniej, aktualnie salse solo poniewaz partnera brak :) chetnych prosze o kontakt :)
  manhosa@wp.pl

 169. Poszukuję partnerki na bahatę ;)
  Ja 27 letni brunet, 190 cm wzrostu, normalnej budowy. Kiedyś tańczyłem przez pół roku towarzyski. Mile widziana wysoka i uśmiechnięta partnerka ;)

  Kontakt:

  andy_larkeen@wp.eu

 170. Cześć,

  Szukam miłej i uśmiechniętej partnerki na kurs bachaty (poziom podstawowy). Mam doświadczenie w salsie, więc dryg do tańca jest :)

  Pozdrawiam,
  Tomek, 29 lat, 170 cm

 171. Hejka,
  poszukuję partnera na zajęcia z bachaty, wtorek 20:30
  kurs już trwa od kilku miesięcy :)

  mam doświadczenie w tańczeniu bachatki (i nie tylko) ;)

  kontakt:
  Ania
  anulka_m@tlen.pl

 172. Cześć :)

  Poszukuję partnerki do tańca. Jednak mam jedno zastrzeżenie:
  Nie mogę zagwarantować, że będę kontynuował taniec po wakacjach. No chyba, że współpraca będzie bardzo udana :)

  Mam jakieś doświadczenie w salsie i bachacie, ale chciałbym się trochę więcej poruszać w tygodniu.
  Mogę rozważyć każdy styl na poziomie P1
  Jedynie salsę tylko od P2.

  24 lata, 170 cm wzrostu.

  taniec.na.wakacje@gmail.com

 173. Witam,

  Szukam Partnera do Bachaty- najblizszy kurs na poziomie podstawowym.
  Wzrost 171 cm+ 5-6cm obcas.
  Wiek 26 lat

  e-mail: desdemona3miasto@gmail.com

 174. Cześć, szukam partnerki do Bachaty, poziom podstawowy.
  Mój wzrost to 188cm, dane kontaktowe:
  https://www.facebook.com/marek.owsikowski
  owsikowski@gmail.com

 175. Witam :)
  szukam partnera na bachate lub kizombe :)
  mam 20 lat, 168 cm, zaczelam rowniez dancehall i jazz :)
  kontakt na dzidzia_izka_92@o2.pl :)

 176. Poszukiwany partner do bachaty :) Więcej szczegółów: bachata.taniec@onet.pl pozdrawiam :)

 177. nie wyświetliło mojego adresu mail: grzes.k3@gmail.pl

 178. Witam

  Jestem po jednej lekcji bachaty (kurs dla początkujących środa 20:30), pierwszą przegapiłem, druga zaliczona, na trzeciej nie było wolnej partnerki (załatwiłem sobie korepetycje więc nadrobię :D).
  Szukam partnerki z zapałem i bez zahamowań (jakby to nie zabrzmiało :D) Nie mam konkretnych wymagań :). Ja 33 lata 172 cm wzrostu. CV ze zdjęciem, oraz list motywacyjny proszę przesyłać mailem.

 179. Hej
  Poszukuję partnera na Bachatę kurs podstawowy mam 36 lat, 164 cm i duuużo zapału do nauki:).
  Kontakt: michalinai@op.pl

 180. Hejka

  Poszukuję partnerki na Bachatę. Tańczę już od jakiegoś czasu i chętnie potańczyłbym dalej :).
  (Tańczę też kizombę, cubanę i od wieków nie tańczyłem już salsy liniowej ;))

  Kontakt: silku1@gmail.com

 181. Hej !
  Nie wiem czy jeszcze jest mozliwosc zapisania sie na kurs bachaty, ale bylabym chetna do rozpoczecia nauki tego tanca ;)
  W zwiazku z czym szukam partnera do tego pieknego tanca :)
  Mam 22 lata, ok 170 cm.

  Jezeli jest ktos zainteresowany prosze o kontakt mailowy – karlaa2510@wp.pl

  Pozdrawiam, Karolina ;)

 182. Szukam partnerki na bachatę w środę na 20:30, kurs początkujący.
  Bardzo chcę się nauczyć tego tańca i mam dużo chęci, więc nie zrezygnuję ;) Mam 29 lat, 170 cm. Mail: chawel1984@gmail.com

  Pozdrawiam,
  Tomek

 183. Poszukuję partnera na środowy kurs bachaty (poziom początkujący)!
  Trenowałam taniec towarzyski, więc co nieco potrafię. :)
  Mam 20lat.
  Proszę o kontakt, andzior@hotmail.com. Pozdrawiam :)

 184. Hej

  Poszukuję partnerki na środowy kurs Bachaty.(godz. 20:30) od 10.IV poziom podstawowy.
  Nie mam zbyt dużych doświadczeń z tańcem, ale mam dużo chęci i zapału. Wzrost 180cm.
  kuba.mielas@gmail.com

 185. hej,

  poszukuję partnera na środowy kurs bachaty (godz. 20:30, start 3 kwietnia), poziom podstawowy. Obecnie jestem na kursie salsy. Mam 163 cm wzrostu. Proszę o kontakt mailowy martabienkowska@poczta.onet.pl albo tel 517658900.

 186. Hej !!
  Poszukuję partnera do Bachaty, poziom podst, kurs w środy ;)
  Mam poczucie rytmu, więc bez obaw, co więcej- 22 lata, ok 170 cm.

  Chętnych Panów do wspólnej nauki proszę o kontakt: karlaa2510@wp.pl

  Pozdrawiam serdecznie :)
  Karola

 187. Hej,

  Szukam partnerki na kurs bachaty (środy, 20:30). Kiedyś tańczyłem towarzysko, obecnie tańczę salsę. Mam 182 cm wzrostu.
  Kontakt do mnie: maciek.tancerz@poczta.onet.pl

 188. kontakt do postu poniżej ;P
  maryanpl@gmail.com

 189. hej
  poszukuję partnerki do bachaty (podstawowy, środy wieczór)
  coś o mnie … wiek 25 lat, około 180 cm wzrostu, obecnie jestem na kursie salsy

  pozdrawiam :)

 190. Szukam partnera do bachaty, kizomby, poziom początkujący. Bardzo chcę nauczyć sie tańczyć:) Mam 20 lat i 174 cm wzrostu. malwina_174@interia.eu

 191. Szukam partnera do Bachate .Mail: nadja_f14@mail.ru

 192. Witam mam 23 lata i 165cm. Szukam partnera do Kizomby lub Bachaty na poziomie podstawowym :) mam doswiadczenie male w West Coast Swing i pare lekcji Bachaty. Pozdrawiam :))

 193. Witam, witam!
  Poszukuję Partnera do tańca, ale nie do różańca.
  Wszystkie salsy, zouki, towarzyskie, bachaty, swingi, tanga.
  Wszystko wchodzi w grę, byle by było w parzę i byle by na poziomie podstawowym :). Jestem zwarta i gotowa do nauki! Taniec od zawsze mnie fascynował, więc będę dawała w nim całą siebie. Mam ok 182-183cm wzrostu, 19lat i już się nie mogę doczekać rozpoczęcia tej wspaniałej przygody. A tu zostawiam swój mail, an663@tlen.pl Ponawiam ogłoszonko, bo ciężko znaleźć, a nogi same rwą się do tańca, ah ta wiosna c:

 194. Szukam partnerki do salsy lub bachaty – P1.
  Mam 23 lata, 185cm.

  arek.taniec@wp.pl

 195. Hej, szukam partnerki na kurs Bachaty (poziom podstawowy), o mnie: 184 cm, 28lat, szczupły, z wyczuciem taktu (dosłownie i w przenośni ;) ), email: piotrek.salsa@onet.pl

 196. Cześć :) Mam 20 lat, 165 cm wzrostu i szukam partnera na bachatę poziom podstawowy :) nr gg 5853649 :) Pozdrawiam :)

 197. Cześć,
  Szukam partnerki do salsy lub bachaty, poziom dla początkujących.
  Mam niewielkie doświadczenie z salsą.

  Termin rozpoczęcia nauki do ustalenia.

  23 lata, 170cm

  karol.taniec@gmail.com

 198. cześć wszystkim :)

  postanowiłam, że od II semestru (po dobrze zdanej sesji) zrobię coś dla siebie i zapiszę się na naukę tańca :P sądzicie, że to dobry pomysł? Może znajdzie się jakiś chętny Partner, którego nie przerazi mój optymizm i gadulstwo? :) Jeśli tak, to zapraszam po więcej informacji o mnie tutaj: angelika_lukasiewicz@interia.pl

 199. Rafale – nowa grupa bachaty zbiera się w piątki o 19:00 – planowany start grupy to 15.02. Na zajęcia najlepiej wybrać wygodny strój, nie krępujący ruchów :) W celu zapisania zapraszamy do kontaktu z recepcją studia – kontakt@dancefusion.com.pl :)

 200. Witam.Powaznie zastanawiam sie nad zaczeciem nakuki Bachaty…Chcialbym dowiedziec sie kiedy zaczyna sie kurs dla poziomu poczatkujacego oraz jak najlepiej ubrac sie na taki kurs ;) Moze znajdzie sie ktos chetny kto zmotywuje mnie jeszcze bardziej do nauki tego tanca…Chetnie poznam kogos kto mi w tym pomoze :) Pozdrawiam:) z.i.c.o1@wp.pl

 201. partnerze na bachate gdzie jesteś? poszukiwany… z poczuciem humoru, gadatliwy i pozytywnie nastawiony. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie proszony o kontakt: sylvia803@wp.pl

  Ja: 25/168/57

  bez stresu i na ludzie.

  pozdrawiam,
  S

 202. Szukam partnerki na bachate P1. Mam 25 lat i 180cm wzrostu. Info na mail – szary2@wp.pl

 203. Poszukuję partnera do tańca poziom p może być salsa lub bachta.
  mam 23 lata i 165cm Chciałabym zacząć kurs najlepiej od zaraz :)
  41862394

  Pozdrawiam Sanda

 204. Hej!
  Poszukuje partnerki (może byc początkująca) na Bachate P2 odbywającą się w niedzielę o 18:00. Mam 29 lat, 178 cm.

  rafallo2233@o2.pl

 205. przepraszam, wystąpiła pomyłka w poprzednim poście :

  adres mailowy : gusiaczeq@o2.pl :)

 206. Pilnie poszukiwany partner na wtorkowa bachate -poziom poczatkujacy. Mam lat 23 i 172cm wzrostu. Kontakt : gsuiaczeq@o2.pl lub gg :8706699 .

 207. Hejka! Poszukiwany Partner do salsy, bachaty? P/S? moja metryka prawie 23, 167 cm.
  posiadam gg 6023242
  bądź mejlito paulina2loks@wp.pl

  Pozdrawiam
  P.L.

 208. Cześć!
  Jeśli nudzi Ci się w niedzielne wieczory, a chciałabyś trochę pobachatować na zajęciach S o 19:30 to pisz, szukam partnerki :) Wzrost 189, 22 lata.

  Tel. 792796123

 209. Szukam partnerki na zajęcia wtorkowe, które już trwają na razie było 5 zajęć, więc myślę że nie będzie problemów z nadrobieniem podstaw. Niestety moja partnerka musiała zrezygnować z tych zajęć, ale ja chciałbym je dalej kontynuować. Mam 21 lat i 172 cm wzrostu, więc szukam partnerki nie za wysokiej:D Gwarantuję dobrą zabawę ;) email: lukasz_taniec@wp.pl

 210. Cześć!

  Czas na bachatę! Poszukuję partnera, który chce się nie tylko nauczyć tańczyć, ale głównie świetnie przy tym bawić, bo przecież o to chodzi! :)) Chciałabym zacząć jak najszybciej – poziom podstawowy. Mam 170 cm wzrostu.

  mail: camena@o2.pl

  Gosia :)

 211. witam, poszukuję partnerki na bachate…planuję zacząć kurs od zaraz. Jeśli jest ktos chętny, a nie ma partera do tańca to proponuję siebie:). Czekam na wiadomość. Pozdrawiam, mój nr gg 8397952

 212. Hej :)
  Szukam partnera na bachate. Kurs dla osob poczatkujacych, zaczynajacy sie 06.11 ;)
  Mam 21 lat, 170 cm wzrostu.
  44805208- nr gadu-gadu lub natalia230491@wp.pl
  Pozdrawiam:)

 213. Szukam partnerki do kursu Bachaty na poziomie podstawowym. Mam 26 lat i 185cm wzrostu.
  e-mail: xander.a@wp.pl

 214. Witam,
  Pilnie szukam partnera do bachaty/salsę/tango.Mam 27 lat , 168cm wzrostu. Jestem początkująca:)ale zauroczona w powyższych stylach tańca;)ze swojej strony moge obiecać,że szybko się uczę:) dzień tygodnia do ustalenia. Mogę rozpocząć kurs od zaraz.
  Kontakt:margha@wp.pl

 215. Decyzja, jaka została podjęta przez dyrekcję, jest podyktowana niską frekwencją. Prowadzimy statystyki, wg których liczba osób na kursie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy nie przekroczyła 18 osób a w ciągu ostatniego miesiąca zmniejszyła się o połowę. Stąd też decyzja o połączeniu grup. Dbamy o komfort zajęć i staramy się reagować, jeśli otrzymujemy sygnały o braku miejsca – takowych nie otrzymaliśmy w przypadku grupy czwartkowej. Wg naszych norm sala nr jest jak najbardziej odpowiednia dla tej liczby osób i prowadzonego stylu zajęć. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo dla siebie dogodną grupę do kontynuowania zajęć. Pozdrawiamy :)

 216. Mam pytanie, dlaczego zlikwidowano czwartkową grupę bachaty wyjaśniając to niską frekwencją skoro nie jest to prawdą? przecież za każdym razem było tyle par że aż ciężko było jakkolwiek tańczyć na sali?! czy w razie (JESZCZE) większej ilości par da się zmienić tą decyzję?

 217. Witam,
  Szukam partnerki na bachate na poziomie podstawowym.
  Mam 186cm wzrostu, 26 lat.

  e-mail: tady@tlen.pl

 218. Witam, witam!
  Poszukuję Partnera do tańca, ale nie do różańca.
  Wszystkie salsy, zouki, towarzyskie, bachaty, swingi, tanga.
  Wszystko wchodzi w grę, byle by było w parzę i byle by na poziomie podstawowym :). Jestem zwarta i gotowa do nauki! Taniec od zawsze mnie fascynował, więc będę dawała w nim całą siebie. Mam ok 182-183cm wzrostu, 19lat i już się nie mogę doczekać rozpoczęcia tej wspaniałej przygody. A tu zostawiam swój mail, an663@tlen.pl

 219. Pilnie poszukuje do Bachaty albo Salsy. Mile widziany parner ,który lubi taniec :)Monika lat 38 ,168 cm Kontakt e-mail sooaga@wp.pl lub gg 38835336 .

 220. Szukamy partnerów na Bachate / Salsę lub jesteśmy otwarte na propozycję , poziom początkujący . Mamy 21 lat i 175 cm :) email : usagiiixd@gmail.com : )

 221. Szukam (chociaż trochę) doświadczonego partnera na bachatę.
  Moja taneczna aktywność głównie w tt, trochę dancehallu :)

 222. Nie wykluczamy takiej opcji w przyszłości – na tę chwilę trwa nabór do grupy bachatowej we wtorki o 20:30. W przypadku salsy średniozaawansowanej – zapraszamy do dołączenia do grupy środowej o 20:30 :)

 223. Czy będzie tworzona jakaś bachata P1 lub P2 z Enzo i Agnieszką na 19???A o 20 reaktywacja salsy w parach S, to by było wspaniałe połączenie:)bo wiele par chodzi na te kursy i łatwiej by im było jakby mieli je w jednym dniu:)Obojętnie jakim, tylko bez piątku, soboty i niedzieli:)

 224. Potrzebny partner do bachaty na zajęcia (dzień tygodnia bez znaczenia, poziom podstawowy acz mogłabym szybko narobić zaległości ;-)) od początku października. 22 lata, 160 cm wzrostu :) 6 lat doświadczenia z TT

  KONTAKT:
  email Ola357@op.pl
  gg 13149033

 225. Szukam partnerki do bachaty(do tańca towarzyskiego też:D) dla początkujących. Mam 21 lat i 175 cm wzrostu.
  Chciałbym zacząć od zaraz. :)
  lukasz_taniec@wp.pl

 226. Szukam partnerki do bachaty na kurs od początku.
  Mam 25 lat, 195 cm wzrostu i dużo się uśmiecham :)
  Chciałbym zacząć w październiku.
  Facebook: mateuszrybicki@hotmail.com

 227. Potrzebny partner do bachaty na zajęcia (dzień tygodnia bez znaczenia, poziom podstawowy acz mogłabym szybko narobić zaległości ;-)) od października. 22 lata, 160 cm wzrostu :) 6 lat doświadczenia z TT

 228. Pilnie poszukuje do Bachaty albo Salsy. Mile widziany 30-parolatek chętny rozwinąć swoje taneczne pasje :)Monika lat 38 ,168 cm Kontakt e-mail sooaga@wp.pl lub gg 38835336

 229. Szukamm partnera na bachate L26 166 cm
  marla@vp.pl ktos wogole czyta te posty moze partnerzy boja sie isc w ciemno nie wiedzac i widzac jak by wygladala ich partnerka;p ja moge wyslac zdjecia;)

 230. Szukam miłej partnerki na kurs Bachaty i imprezy latino.
  Tańcze Salse od roku. BAchata poziom zdecydowanie P1.
  Kontakt : chriss460@wp.pl Na stanie – 23 lata

 231. Szukamm partnera na bachate L26 166 cm
  marla@vp.pl

 232. To jakiś partner na czwartkową bachatę by się znalazł? koniecznie poszukiwany, bez tego ani rusz :) ! .. mail :gusiaczeq@o2.pl

 233. Czy planowane są niebawem nowe kursy bachaty.? :)

 234. Szukam partnera na czwartkowe zającia z bachaty, poziom początkujący! :) . Mam 23l i 172cm wzrostu.

 235. Szukam partnerki do bachaty, najlepiej drobnej budowy. Poziom średnio-początkujący, 29lat, 180cm, 71kg-stąd te dodatkowe wymaganie;-).
  Mail: grymkan@gmail.com

 236. Szukam partnera na kurs bachaty. Poziom początkujący:)
  32l., 173 cm,

  mwysocka2@interia.pl

 237. Szukam partnera do bachaty, 30letnia , 168cm, początkująca:)
  metelka@o2.pl
  gg 5113119

 238. A ja szukam partnera do Bachaty albo Salsy :) Mile widziany 30-parolatek chętny rozwinąć swoje taneczne umiejętności i pasje :) gosia789@interia.pl ; Pozdrawiam :)

 239. W tej chwili zapisane są tylko pary. Proponujemy dodać ogłoszenie w komentarzach – jest duże prawdopodobieństwo znalezienia partnera :)

 240. Czy na czwartkową bachatę zapisy są tylko z partnerem? bo ja nie mam chętnego do tańca…

 241. Szukam partnerki na bachate dowolny poziom. mam spore doswiadczenie w Salsie i przede wszystkim Czuje rytm.

  GG: 5909919

  E-mail: Maximalem@yahoo.com

 242. Witam,
  Czy będzie tworzona nedługo grupa bachaty P1 z Enzo i Agnieszką w inny dzien niż piatek i weekend:(:(?

 243. Tak, postaramy się w najbliższym czasie uruchomić nabór na nowe zajęcia bachaty :)

 244. Będzie w najbliższym czasie nabór na Bachate poziom P1 ?

 245. Mam na imię Marek i szukam Partnerki do tańca. Mogę tańczyć TT, Salse, Bachate albo cokolwiek, co partnerka zaproponuje. Chce się dobrze bawić i poznawać nowych ludzi. Mam 164cm i 25 lat. Wszystko od podstaw, bo jestem nowicjuszem. Kontakt sms-em na 603161495 a na pewno oddzwonię lub marekkruczek@hotmail.com. Pozdrawiam Marek;)

 246. Elementy bachaty solo będą realizowane w ramach nowego, wiosennego kursu Cuban Mix. Zajęcia będą odbywały się we wtorki o 16:30.
  Zapraszamy :)

 247. czy jest szansa na nowy kurs – bachata solo ? (w wersji dla kobiet oczywiście ;) )

 248. Szukam partnera na bachatę. Mam 23 lata, 158cm wzrostu. Znam podstawy latino. aneta-sobieski@o2.pl

 249. Szukam partneta do Bachaty. Poziom początkujący :)
  L. 24, 169cm.
  GG: 7660585

 250. Szukam partnera na bachate P1 lub P2.
  Ja, 160cm wzrostu, 23 lata. :)

  weronika89ad@wp.pl

 251. Niedawno wystartowała grupa Enzo i Agi w piątek o 20:30 – można do niej jeszcze dołączyć.

 252. A czy bedzie wkrótce nabór na Bachatę z Enzo i Agnieszką??????????

 253. Szukam partnera do bachaty-poziom początkujący…
  24l, 169cm

 254. Hej, szukam także partnerki do bachaty. Tańczę salsę w parach od pół roku. 26 lat 184cm – więcej na mailu traqo@op.pl

 255. A ja szukam partnerki na bachate. 27 lat, 180 cm, od niecałego roku tancze salse. Kontakt – mail: Robert.Zielaskiewicz@gmail.com, gg: 8398045

  Pzdrwm :)

 256. Szukam Partnera na kurs Bachaty. Mam 165 wzrostu, 27 lat. Od 1,5 roku tańczę salsę i kizombę.

  Pozdrawiam ;)

 257. A ja bardzo bym prosiła o utworzenie nowej grupy Bachaty z Marleną i Marcinem:(Bo jest tylko jedna i na P2:(:(:(Najfajniej by było w poniedziałek, wtorek lub środę.

  Pozdrawiam!

 258. GG: 5909919

  Mail: czona20@yahoo.com

 259. Aktualizacja. Szukam Partnerki na Bachate w dowolny dzień tygodnia. Mam 196cm wzrostu 23 lata, tańczę również Salsę i Zouka.

 260. Szukam Partnerki Na Bachate w Niedzielę. Mam 196cm wzrostu 23 lata, 1 rok Doświadczenia z Tańcem.
  GG: 5909919
  Mail: Czona20@yahoo.com

 261. Szukam partnera na bachate poziom podstawowy :) 174wzrostu 21lat olijanka2@wp.pl

 262. a ja szukam partnera na zouka(niedziela) i tango(środa) :) czy sa jacyś chętni Panowie?

  gg:3666493

 263. Szukam partnerki na bachate, poziom podstawowy. 184cm wzrostu, 21 lat.

  gg:17324880
  mail:nubfix@hotmail.com

 264. Mam 21 lat i 177 cm wzrostu. Szukam partnera do bachaty w niedziele o 19.30.

  lucha_14@interia.pl

 265. Szukam pracowitej dziewczyny chetnej na bachate / kizombe / salse kubanska, poziom poczatkujacy.
  Mam troche dowiadczenia w salsie ny, tango arg. i tt,
  pluton239@gmail.com

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.