Formacja Taneczna Dance Fusion

Wstęp tylko na zaproszenie

Formacja Taneczna Dance Fusion

Formacja Taneczna Dance Fusion

Jest to grupa taneczna założona w 2006 roku przez liderkę szkoły tańca Dance Fusion. Członkami formacji są instruktorzy, którzy na co dzień prowadzą zajęcia w Dance Fusion oraz tancerze specjalizujący się w różnych technikach tanecznych – salsie, jazzie, tańcu towarzyskim, funky, tańcu współczesnym itd. Niektórzy członkowie formacji to najzdolniejsi kursanci szkoły, którzy dzięki swojemu talentowi oraz zaangażowaniu zostali zaproszeni do uczestniczenia w treningach grupy.

Choreografem grupy jest Agnieszka Dzierwa, która rozwija swoich tancerzy wszechstronnie, aby prezentowane przez grupę pokazy były jak najciekawsze i różnorodne. Zajęcia z salsy, klasyki czy jazzu są stałym elementem treningów formacji, a dodatkowe szlify członkowie grupy zdobywają na licznych warsztatach w kraju oraz za granicą m.in. w londyńskim Pineapple czy paryskim Harmonic.

Prezentując nowatorskie i efektowne pokazy taneczne, które zachwycają publiczność formacja jest najlepszą wizytówką szkoły. Wysoki poziom taneczny grupy został doceniony na międzynarodowych kongresach salsy, a najnowszy pokaz „The Awakening” zachwycił kongresową publiczność.

Grupa taneczna Dance Fusion specjalizuje się również w oprawie artystycznej różnego rodzaju konferencji, imprez tematycznych, pokazów mody czy firmowych bankietów zabierając Gości podczas swojego show na gorącą Kubę, w szalone lata 60 czy przesiąknięte zapachem cygar czasy prohibicji.

Dance Fusion to niezwykła fuzja niebanalnych osobowości, kreatywnych tancerzy a zarazem bardzo zgrana paczka przyjaciół, którzy swoją miłością do tańca zarażają na zajęciach również swoich kursantów.

Na tej stronie nie można dodawać komentarzy.