Joanna Nadrowska

TANCERKA, CHOREOGRAF, INSTRUKTORKA TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO, MODERN JAZZ

Joanna Nadrowska

Z tańcem zetknęła się w wieku sześciu lat. Swoje pierwsze doświadczenia taneczne zdobywała z zakresu tańca ludowego, towarzyskiego oraz współczesnego. Swoją pasję rozwijała m.in. w zespole „Alga” oraz Teatrze Tańca “Junior” przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. W tym też czasie ukończyła państwową szkołę muzyczną.

Była tancerką w warszawskiej grupie tańca nowoczesnego “Sway” oraz pogłębiała swoje umiejętności na zajęciach tańca współczesnego pod okiem Elwiry Piorun w teatrze tańca „Zawirowania”.

W 2008 roku w Warszawie ukończyła z wyróżnieniem Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny na specjalizacji taniec jazzowy pod kierunkiem Piotra Galińskiego.

Jest absolwentką Uniwesytetu Warszawskiego studiów pierwszego stopnia animacji społeczno-kulturalnej. Obecnie prowadzi zajęcia taneczne z dziećmi i młodzieżą w trójmiejskich szkołach tańca. Doskonali swoje umiejętności na Międzynarodowych Konferencjach Tańca Współczesnego, warsztatach oraz w szkołach tańca w kraju i za granicą. Od 2012 roku jest tancerką Sopockiego Teatru Tańca.

Style, w których najlepiej się odnajduje to jazz, modern jazz oraz taniec współczesny. Asię wyróżnia nie tylko wspaniały styl i charakter tańca, ale także nietuzinkowa osobowość.

Na tej stronie nie można dodawać komentarzy.