Rafał Krakowiak

rafalJest jednym z najbardziej doświadczonych i rozpoznawalnych tancerzy oraz instruktorów mambo w Polsce.

Zaczynał od nauki salsy On1, aż pewnego razu na jednym z kongresów odkrył Mambo. Od tego czasu odwiedzał wiele kongresów zagranicznych oraz polskich i uczył się u czołówki światowych gwiazd takich jak: Eddie Torres, Adolfo Indacochea, Juan Matos, Osmar Perrones (Yamulee), Tomas Guerrero (Santo Rico), Tito & Tamara, Jose Diaz, Maykel Fonts, Victor & Burju (Hacha y Machete), Super Mario, Salsa Che… Na chwile obecną, ukierunkowany w konkretnym stylu, swoje umiejętności ciągle rozwija pod okiem Adolfo Indacochea & Tanii Cannarsa, osób, które go najbardziej inspirują.

Rafał uczy tańczyć innych już 15 lat. Prowadzi zajęcia grupowe oraz indywidualne, stacjonarnie jak i warsztaty wyjazdowe. Z wielka pasja wprowadza ludzi w świat mambo, chachacha, pachangi oraz zaraża ich muzyką, której jest koneserem i posiada jej olbrzymie zbiory.

Od wielu lat występuje również na kongresach m.in. w: Praha, Berlin, Frankfurt, Dresden, München, Hamburg, Leipzig, Fürth, Stuttgart, Monaco, Paris, London, Tallinn, Milano, Warszawa, Wrocław, Gdynia, Kraków, Wieliczka i wielu innych.

Jest jedynym tancerzem mambo z Polski, który już 3 razy został zaproszony, aby wśród takich gwiazd jak Eddie Torres, Eddie Torres Jr, Mambo Legends, Adolfo Indacochea & Tania Cannarsa, Tito & Tamara, Yamulee zaprezentować swój pokaz w Mediolanie na prestiżowym On2salsacongress, który uważany jest za najlepszy kongres mambo na świecie.

Dance Fusion Grafik © 2015