Zasady rezerwacji

- kursanci, którzy mają aktywne karnety w Dance Fusion mogą zarezerwować miejsce bez wpłaty. Karnet aktywuje się na pierwszych zajęciach nowego kursu.

- nowi kursanci zobowiązani są do zapłaty zaliczki w wysokości 40 zł, która aktywuje się na 1 zajęciach. Brak zaliczki nie gwarantuje miejsca na grupie.

- osoby posiadające kartę MULTISPORT zobowiązani są do opłaty zwrotnego depozytu w wysokości 40 zł na 4 kolejne zajęcia. Brak obecności spowoduje pobranie 20 zł za zajęcia.

- kursy mają ograniczoną ilość osób ze względu na wymogi sanitarne. Brak zadatku/depozytu może skutkować brakiem możliwości wejścia na dane zajęcia.

- na czas wakacji szatnie są wyłączone z użytkowania.

Wakacyjne kursy intensywne

Miesiąc kursu w 3 dni? Oczywiście :)


Wakacje to czas nie tylko odpoczynku, ale i próbowania nowych rzeczy. Jeśli taniec zawsze dla Ciebie był na liście rzeczy do zrobienia, ale brakowało czasu, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Wakacyjny CRASH COURSE - 3 dni i miesięczny kurs masz już za sobą! :)

Podczas 2 miesięcy lata możesz spróbować Bachaty, Tańca Użytkowego, Towarzyskiego czy ognistej Salsy i to wszystko w bardzo dobrej cenie! Tylko 89 zł za 3 dni i 6 godzin tańca. Masz kartę Multisport Plus? Również możesz skorzystać z tej oferty.

Zajęcia będą odbywały się od poniedziałku do środy w godzinach 19:00 - 20:30.

Serdecznie zapraszamy!

TOP