Zasady rezerwacji

 1. Aby uczestniczyć w zajęciach organizowanych przez Dance Fusion, należy posiadać opłaconą kartę członkowską.

 2. Wszystkich uczestników zajęć obowiązuje miesięczna opłata członkowska w wysokości 20 zł. Jest ona ważna 28 dni, od dnia pierwszego wejścia na zajęcia.

 3. Opłaty karnetu lub karty członkowskiej należy dokonać w recepcji studia gotówką lub przelewem na konto przed zajęciami.

 4. Honorujemy pakiety sportowe:
  • Multisport Plus i Student,
  • FitProfit (1 wejście dzienne, każda kolejna godzina 20zł)
  • Medicover Sport (ilość wejść zależy od pakietu, każda godzina poza pakietem 20zł)

 5. Każde zajęcia można zobaczyć przed wykupieniem kursu. Nie ma możliwości pojedynczego wejścia na kurs.

Taniec Brzucha

Taniec brzucha pochodzi z orientalnych krajów. Pojawia się on m.in.w Turcji i Egipcie. Oczywiście dawniej wyglądał zupełnie inaczej, a jego obecna forma powstała w XX wieku. Na początku był to taniec kojarzony przede wszystkim z pokazami erotycznymi, ale nie koniecznie jest to prawda. Podobnie jak pole dance, jest to doskonały sposób na ćwiczenia fizyczne, które rozwijają cały organizm.


Taniec brzucha wcale nie jest trudny, może go spróbować każda kobieta! Wstydzisz się pokazać swój brzuch, bo twierdzisz, że masz za dużo tłuszczyku? To nawet lepiej, jeżeli jesteś trochę zaokrąglona! Wtedy twoje ruchy będą bardziej miękkie, a dodatki będą wyglądały ładniej na ciele. Zaokrąglona sylwetka jest prawdziwym atutem w tańcu brzucha. Taniec brzucha to zajęcie cardio, które dodatkowo spala tkankę tłuszczową i pomaga wykształtować talię, a także wzmocnić plecy.

TOP