Zasady rezerwacji

  1. Aby uczestniczyć w zajęciach organizowanych przez Dance Fusion, należy posiadać opłaconą kartę członkowską.
  2. Osoby posiadające kartę Multisport zobowiązane są uczestniczenia w zajęciach, na które się zapisały.
  3. Każde zajęcia można zobaczyć przed wykupieniem kursu. Nie ma jednak możliwości pojedynczego wejścia na kurs.
  4. Środki do dezynfekcji rąk są dostępne na recepcji oraz w każdej sali. Można z nich śmiało korzystać :)

Proponujemy przyjść 10 min wcześniej, aby poznać się z instruktorem i innymi uczestnikami i spokojnie przygotować się do zajęć.

Najważniejsze, by strój nie krępował ruchów i nie przeszkadzał w tańcu.

Na zajęciach w parach proponujemy strój codzienny, ważne jest jednak by wziąć ze sobą obuwie na zmianę, gdyż tańczenie na piasku jest i mniej przyjemne i może być niebezpieczne. Ewentualnie można wziąć t-shirt na zmianę.

Na zajęcia solo, które są bardziej intensywne, proponujemy strój swobodny, nie krępujący ruchów np. spodnie dresowe i koszulkę na ramiączkach i obowiązkowo buty na zmianę np. adidasy lub tenisówki – w miarę możliwości z miękką podeszwą.

Na zajęcia zapraszamy osoby w każdym wieku. Z naszego doświadczenia wynika, że na zajęcia dancehall lub hip hop przychodzą głównie osoby w przedziale wiekowym między 16 a 25 rokiem życia. Podobnie jest z zajęciami z tańca jazzowego lub współczesnego.

Na salsie solo każda kobieta dobrze się bawi, więc nasze kursantki mają zarówno 20 lat jak i 50. Zajęcia te nie obciążają stawów, za to świetnie wpływają na poprawę kondycji i sylwetki. Są świetną formą spędzania wolnego czasu dla Pań w każdym wieku.

Zajęcia salsy w parach i tańca towarzyskiego cieszą się największym powodzeniem u osób między 20 a 45 rokiem życia. Ci starsi również są mile widziani, ponieważ te zajęcia nie wymagają świetnej kondycji, a o poczucie rytmu i koordynację zadbają już nasi instruktorzy. To zajęcia dla każdego, kto ma ochotę na nowe hobby w towarzystwie ukochanej osoby lub przyjaciół oraz dobry sposób na nową znajomość dla singli.

Staramy się uruchamiać nabory na kursy dla singli (są wówczas specjalnie oznaczone w naszym grafiku). Na takie kursy wszyscy zapisują się solo (a my dbamy o odpowiednie proporcje w grupie). Na zajęciach robimy zmiany w parach, aby lepiej się poznać oraz, dzięki tańczeniu z kilkoma partnerami/kami szybciej i lepiej nauczyć się tańczyć.

TOP