Zasady rezerwacji

 1. Aby uczestniczyć w zajęciach organizowanych przez Dance Fusion, należy posiadać opłaconą kartę członkowską.

 2. Wszystkich uczestników zajęć obowiązuje miesięczna opłata członkowska w wysokości 20 zł. Jest ona ważna 28 dni, od dnia pierwszego wejścia na zajęcia.

 3. Opłaty karnetu lub karty członkowskiej należy dokonać w recepcji studia gotówką lub przelewem na konto przed zajęciami.

 4. Honorujemy pakiety sportowe:
  • Multisport Plus i Student,
  • FitProfit (1 wejście dzienne, każda kolejna godzina 20zł)
  • Medicover Sport (ilość wejść zależy od pakietu, każda godzina poza pakietem 20zł)

 5. Każde zajęcia można zobaczyć przed wykupieniem kursu. Nie ma możliwości pojedynczego wejścia na kurs.

TWERK

Twerk to nie tylko taniec, to sztuka, w której biodra i pośladki stają się głównymi gwiazdami. W tej ekspresywnej formie tańca, ruchy bioder i pośladków przeplatają się w harmonii z pulsującą muzyką hip-hopu, trapu, dancehall i bounce. Twerk to wyraz wolności, indywidualności i siły. Sięga korzeni społeczności afroamerykańskiej, pełna symboliki i historii. To także świetny sposób na wzmocnienie mięśni, poprawę elastyczności i radosną ekspresję.

Charakterystyczne w tym stylu są zmysłowe i wyraziste ruchy bioder. Pośladki stają się instrumentem, za pomocą którego tancerze ożywiają rytm, używając kiwania, kręcenia i trzęsienia. Twerk to sztuka bycia blisko ziemi, gdzie tancerki podkreślają swoją siłę, schylając się w dół i unosząc pośladki ku górze. Tutaj każde wykonanie jest unikalne. Artystyczna improwizacja pozwala tancerkom i tancerzom dostosować ruchy do muzyki, tworząc niepowtarzalne kombinacje.

TOP