Zasady rezerwacji

 1. Aby uczestniczyć w zajęciach organizowanych przez Dance Fusion, należy posiadać opłaconą kartę członkowską.

 2. Wszystkich uczestników zajęć obowiązuje miesięczna opłata członkowska w wysokości 20 zł. Jest ona ważna 28 dni, od dnia pierwszego wejścia na zajęcia.

 3. Opłaty karnetu lub karty członkowskiej należy dokonać w recepcji studia gotówką lub przelewem na konto przed zajęciami.

 4. Honorujemy pakiety sportowe:
  • Multisport Plus i Student,
  • FitProfit (1 wejście dzienne, każda kolejna godzina 20zł)
  • Medicover Sport (ilość wejść zależy od pakietu, każda godzina poza pakietem 20zł)

 5. Każde zajęcia można zobaczyć przed wykupieniem kursu. Nie ma możliwości pojedynczego wejścia na kurs.

Zbliża się dzień Waszego ślubu?

Jeśli planujecie przygotowania do pierwszego tańca nasz instruktor doradzi Wam jaką wybrać muzykę oraz przygotuje układ choreograficzny do wybranej piosenki, tak abyście jak najlepiej zaprezentowali się podczas tego ważnego dnia.

A może niedługo odbędzie się ślub znajomych lub impreza firmowa na której warto byłoby jakoś zabłysnąć, albo po prostu nie masz czasu na regularne zajęcia taneczne o stałej porze, a chętnie nauczył(a)byś się tańczyć.

Idealnym rozwiązaniem są zajęcia indywidualne z dowolnie wybranej przez Ciebie techniki tanecznej: walc, rumba, tango, salsa, street dance, jazz, dancehall i wiele innych. Wybierasz dzień i godzinę, która najbardziej Ci pasuje, a my pomożemy w doborze instruktora, który specjalizuje się w wybranej przez Ciebie technice.

Specjalnie na lekcje indywidualne mamy dla Was profesjonalną salę z lustrami w odrębnej części naszego studia, tak byście mogli poczuć się w pełni komfortowo podczas zajęć. Z racji, iż została ona stworzona z myślą o takich właśnie lekcjach bez problemu możecie zarezerwować sobie termin w godzinach otwarcia studia.

Koszt jednych zajęć to 149 zł dla 1 lub 2 osób.

Aby zarezerwować lekcję wciśnij guzik 'rezerwuj' poniżej i wypełnij formularz.

Zapraszamy serdecznie!

ZAREZERWUJ LEKCJĘ INDYWIDUALNĄ

Koszt jednej lekcji indywidualnej to tylko 149 zł dla 1 lub 2 osób.

TOP