Zasady rezerwacji

- kursanci, którzy mają aktywne karnety w Dance Fusion mogą zarezerwować miejsce bez wpłaty. Karnet aktywuje się na pierwszych zajęciach nowego kursu.

- nowi kursanci zobowiązani są do zapłaty zaliczki w wysokości 40 zł, która aktywuje się na 1 zajęciach. Brak zaliczki nie gwarantuje miejsca na grupie.

- osoby posiadające kartę MULTISPORT zobowiązani są do opłaty zwrotnego depozytu w wysokości 40 zł na 4 kolejne zajęcia. Brak obecności spowoduje pobranie 20 zł za zajęcia.

- kursy mają ograniczoną ilość osób ze względu na wymogi sanitarne. Brak zadatku/depozytu może skutkować brakiem możliwości wejścia na dane zajęcia.

- na czas wakacji szatnie są wyłączone z użytkowania.

Zbliża się dzień Waszego ślubu?

Jeśli planujecie przygotowania do pierwszego tańca nasz instruktor doradzi Wam jaką wybrać muzykę oraz przygotuje układ choreograficzny do wybranej piosenki, tak abyście jak najlepiej zaprezentowali się podczas tego ważnego dnia.

A może niedługo odbędzie się ślub znajomych lub impreza firmowa na której warto byłoby jakoś zabłysnąć, albo po prostu nie masz czasu na regularne zajęcia taneczne o stałej porze, a chętnie nauczył(a)byś się tańczyć.

Idealnym rozwiązaniem są zajęcia indywidualne z dowolnie wybranej przez Ciebie techniki tanecznej: walc, rumba, tango, salsa, street dance, jazz, dancehall i wiele innych. Wybierasz dzień i godzinę, która najbardziej Ci pasuje, a my pomożemy w doborze instruktora, który specjalizuje się w wybranej przez Ciebie technice.

Specjalnie na lekcje indywidualne mamy dla Was profesjonalną salę z lustrami w odrębnej części naszego studia, tak byście mogli poczuć się w pełni komfortowo podczas zajęć. Z racji, iż została ona stworzona z myślą o takich właśnie lekcjach bez problemu możecie zarezerwować sobie termin w godzinach otwarcia studia.

Koszt jednych zajęć to 99 zł dla 1 lub 2 osób.

Aby zarezerwować lekcję wciśnij guzik 'rezerwuj' poniżej i wypełnij formularz.

Zapraszamy serdecznie!

ZAREZERWUJ LEKCJĘ INDYWIDUALNĄ

Koszt jednej lekcji indywidualnej to tylko 99 zł dla 1 lub 2 osób.

TOP