Masz jakieś pytania?

Telefon: 500-706-206
Email: kontakt@dancefusion.com.pl


Chętnie na wszystkie odpowiemy

Zbliża się dzień Waszego ślubu?

Jeśli planujecie przygotowania do pierwszego tańca nasz instruktor doradzi Wam jaką wybrać muzykę oraz przygotuje układ choreograficzny do wybranej piosenki, tak abyście jak najlepiej zaprezentowali się podczas tego ważnego dnia.

A może niedługo odbędzie się ślub znajomych lub impreza firmowa na której warto byłoby jakoś zabłysnąć, albo po prostu nie masz czasu na regularne zajęcia taneczne o stałej porze, a chętnie nauczył(a)byś się tańczyć.

Idealnym rozwiązaniem są zajęcia indywidualne z dowolnie wybranej przez Ciebie techniki tanecznej: walc, rumba, tango, salsa, street dance, jazz, dancehall i wiele innych. Wybierasz dzień i godzinę, która najbardziej Ci pasuje, a my pomożemy w doborze instruktora, który specjalizuje się w wybranej przez Ciebie technice.

Specjalnie na lekcje indywidualne mamy dla Was profesjonalną salę z lustrami w odrębnej części naszego studia, tak byście mogli poczuć się w pełni komfortowo podczas zajęć. Z racji, iż została ona stworzona z myślą o takich właśnie lekcjach bez problemu możecie zarezerwować sobie termin w godzinach otwarcia studia.

Koszt jednej godziny zajęć (60 min.) to 110 zł dla 1 lub 2 osób.

Aby zarezerwować lekcję zadzwoń: 500-706-206 lub napisz kontakt@dancefusion.com.pl

Zapraszamy serdecznie!

ZAREZERWUJ LEKCJĘ INDYWIDUALNĄ

Koszt jednej godziny lekcji indywidualnej to tylko 110 zł dla 1 lub 2 osób.

TOP