Zasady rezerwacji

 1. Aby uczestniczyć w zajęciach organizowanych przez Dance Fusion, należy posiadać opłaconą kartę członkowską.

 2. Wszystkich uczestników zajęć obowiązuje miesięczna opłata członkowska w wysokości 20 zł. Jest ona ważna 28 dni, od dnia pierwszego wejścia na zajęcia.

 3. Opłaty karnetu lub karty członkowskiej należy dokonać w recepcji studia gotówką lub przelewem na konto przed zajęciami.

 4. Honorujemy pakiety sportowe:
  • Multisport Plus i Student,
  • FitProfit (1 wejście dzienne, każda kolejna godzina 20zł)
  • Medicover Sport (ilość wejść zależy od pakietu, każda godzina poza pakietem 20zł)

 5. Każde zajęcia można zobaczyć przed wykupieniem kursu. Nie ma możliwości pojedynczego wejścia na kurs.

Taniec Jazzowy

Chcesz wyrobić szybkość i rozwinąć koordynację i precyzję ruchów? Marzy Ci się, by tańczyć jak najlepsi tancerze na świecie? Chcesz poznać ciekawe układy z funky jazzu, broadway jazzu czy street jazzu? Jeśli tak te zajęcia są właśnie dla Ciebie.


To taniec, którego niestrudzenie uczą się największe gwiazdy muzyki pop. Jest podstawą dla każdego tancerza, Uczy koordynacji i precyzji ruchów, a dzięki tzw. izolacjom daje niesamowitą kontrolę nad całym ciałem. Jest bardzo ekspresyjny, wyrabia szybkość i zwinność. Na wielu elementach jazzowych bazują tancerze i piosenkarze, tworząc choreografie do swoich teledysków i koncertów. Będziesz błyszczeć na każdym parkiecie.

Dzięki zajęciom z naszymi instruktorami poczujesz się jak gwiazda teledysków, Twój taniec będzie bardziej energiczny, pełen nowych ruchów, które w swych choreografiach wykorzystuje np.Wade Robson, a także łącząc różne kombinacje będziesz mógł/ogła tworzyć swoje własne układy.

TOP