Zasady rezerwacji

- kursanci, którzy mają aktywne karnety w Dance Fusion mogą zarezerwować miejsce bez wpłaty. Karnet aktywuje się na pierwszych zajęciach nowego kursu.

- nowi kursanci zobowiązani są do zapłaty zaliczki w wysokości 40 zł, która aktywuje się na 1 zajęciach. Brak zaliczki nie gwarantuje miejsca na grupie.

- osoby posiadające kartę MULTISPORT zobowiązani są do opłaty zwrotnego depozytu w wysokości 40 zł na 4 kolejne zajęcia. Brak obecności spowoduje pobranie 20 zł za zajęcia.

- kursy mają ograniczoną ilość osób ze względu na wymogi sanitarne. Brak zadatku/depozytu może skutkować brakiem możliwości wejścia na dane zajęcia.

- na czas wakacji szatnie są wyłączone z użytkowania.

Taniec Jazzowy

Chcesz wyrobić szybkość i rozwinąć koordynację i precyzję ruchów? Marzy Ci się, by tańczyć jak najlepsi tancerze na świecie? Chcesz poznać ciekawe układy z funky jazzu, broadway jazzu czy street jazzu? Jeśli tak te zajęcia są właśnie dla Ciebie.


To taniec, którego niestrudzenie uczą się największe gwiazdy muzyki pop. Jest podstawą dla każdego tancerza, Uczy koordynacji i precyzji ruchów, a dzięki tzw. izolacjom daje niesamowitą kontrolę nad całym ciałem. Jest bardzo ekspresyjny, wyrabia szybkość i zwinność. Na wielu elementach jazzowych bazują tancerze i piosenkarze, tworząc choreografie do swoich teledysków i koncertów. Będziesz błyszczeć na każdym parkiecie.

Dzięki zajęciom z naszymi instruktorami poczujesz się jak gwiazda teledysków, Twój taniec będzie bardziej energiczny, pełen nowych ruchów, które w swych choreografiach wykorzystuje np.Wade Robson, a także łącząc różne kombinacje będziesz mógł/ogła tworzyć swoje własne układy.

TOP